Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paradies

dobry laptop?

Polecane posty

Muszę kupić laptop. Jaki będzie dobry? Który kupić, żeby długo posłużył? No i pytanko: jeśli kupię go na raty, czy jeśli dodam do puli office\'a czy to też będę mogła dołożyć do tych rat?? bo nie stać mnie na kupienie go za gotówkę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) polecam Asusa, mam od prawie dwóch lat i nie miałam z nim żadnych problemów. choć pewnie są i inne dobre firmy. co do Office\'a myślę, że powinni Ci to wrzucić w raty, ale pewna nie jestem, bo w sumie nigdy się tym nie interesowałam... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laptopppppppppppppp
dzięki:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHA....................
A co sądzicie o Sony VAIO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-80
Wybór laptopów jest ogromny i cen także.Jeżeli chodzi o firmy to w sklepie można usłyszeć,że dobre są Asusy,HP,Toschiby,Fujitsu Siemens.I jak zwykle są zwolennicy i przeciwnicy tych poszczególnych marek. Acery to najczęściej sprzedawane laptopy,są w miarę tanie,choć gdzieś słyszałam że mają kiepski serwis,nie wiem ile w tym prawdy.generalnie w zależności od sklepu usłyszysz przeróżne opinie.Dlatego ja proponuje odpowiedzieć sobie na dwa pytania jakie ma mieć parametry Twój laptop i zweryfikować to z rzeczywistością czyli ceną.Ja mam Actine i nie narzekam,rodzice Asusa,mój chłopak Fujitsu Siemens a wujek acera i każdy z nas jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co maja porównanie
której firmy laptop najdłużej chodzi bez prądu? ja mam w tej chwili fujitsu siemens i po pełnym naładowaniu chodzi mi 2 godziny. a jak innych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-80
asus 3 godziny actina też 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co maja porównanie
dziękuję za odp :) czyli jednak kiepsko... a taki mi ktoś niestety doradził... a to zależy tylko od firmy czy innych parametrów też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co maja porównanie
jeszcze mam pytanko ;) a te asusa i actiny mają monitory matowe czy świecące (jak lustro), nie wiem jak to fachowo się nazywa ;) bo zauważyłam, że w jednych da się ustawiać mnijeszą rozdzielczość, a w drugich większą i ja akurat mam tak, jak mi niewygodnie, więc na przyszłość chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-80
szczerze to nie wiem,ale wydaje mi sie,że może od baterii.Może jakby się wymieniło baterię to wtedy żywotność laptopa wydłużyłaby się.Jeżeli chodzi o Fujitsu to słyszałam że są to dobre laptopy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-80
Jeżeli chodzi o Actine to ma świecący i trochę mnie to denerwuje bo nie wiem jak to okeślić jak spojrzę na ekran pod jakimś kontem to widzę mleczny obraz.W Asusie też świecący ale tam już ta przypadłość jest mniejsza w sensie lepiej widać.Nie wiem w sumie czy o to Ci chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co maja porównanie
dziękuję, tak o to mi chodziło. w FS niestety też mi świeci, ale właściwie nie wiem, czy każda firma robi już tylko takie, czy właśnie różne. Ale przy matowych chyba mniej oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-80
tego nie wiem,ale na różnych forach słyszałam,że laptopy mają "mleczny obraz"i nawet te z nieco wyższej półki na przykład Toschiby też tak mają.W Actinie waśnie mam taki mleczny obraz jakby czasami zbyt mało wyraźny a jak spojrzę pod katem to wogóle zamazany.Natomiast w Asusie jest troszkę inaczej ta widoczność jest lepsza a mleczność mniejsza:)ale jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co maja porównanie
ja słyszałam (ale już po tym, jak kupiłam), że najlepiej spojrzeć na wyłączony i jak się nie odbij jak lustro, to jest lepiej. ale to już kwestia gustu, podobno np.dalekowidzom jest lepiej na tych świecących, poza tym faktem rozmazywania pod jakimś kątem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-80
mnie denerwuje trochę to mleko.Ale ogólnie laptop dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×