Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ire

od czego zależy waga dzidzi

Polecane posty

Gość ire

Tak się zastanawiam, kobiety różnie przybierają na wadze w ciąży i rożnie ważą ich maleństwa w brzuszkach. Od czego zależy waga maleństwa, że niektóre rodzą się 4kg a inne 3 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdanie waga nie jest ważna,niektóre mamy są takie dumne ze urodzily 4 kilowca,a ja sie tam ciesz ze 3 kg,bez różnicy.I niech nikt nie pisze ze to zależy od odżywiania nie palenia papierosów,picia aloholu,bo ja sie dobrze odzywialam i nie palilam ani nie pilam i urodzilam 3.100,po prostu natura.ile Pan Bóg dziecku da tyle sie urodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gdzies czytalam
ze od niektorych witaminek moga byc wieksze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgdd
kobity rodza tearz iweksze dzieci bo biora hormony np potzymujaca ciazy, kiedys ich nie brano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też brałam podtrzymujace ciąze i to długo-za długo!!i dzieciątko urodziło sie drobne 3100??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuuuuuuuula
Ja też nie mam pojęcia,jestem bardzo drobną osobą,mój mąż też nie największy,w ciąży się nie obżerałam,nie brałam też nic na podtrzymanie ciąży,a córeczka ważyła 4 kg więc całkiem dużo jak na pierwsze dziecko i na dziewczynkę.A moja koleżanka z której jest całkiem spora babka zarówno wzdłuż jak i wszeż urodziła chłopczyka z wagą 2700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×