Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa346

kolka -mega problem

Polecane posty

ja juz wysiadam ,moja dwmiesieczna coreczka gdzies o 2 tygodni ma straszne podejrzewam ze to kolki -nic nie pomaga ani plantex ani krople bobtic ,ani herbatka rumiankowa -masowanie brzuszka kladzenie na brzuszek jedynie noszenie w pozycji ionowej pomaga ale ile mozna nosic caly dzien?? ona potrafi plakac od godziny 9 rano do 12 w nocy z jedna przerwa na godzine ????czy to normalne .wiem ze ma skaze bialkowa ,unikam produktow mlecznych ,strcyh przypraw i jestem wczerpana..chyba w poniedzialek do lekarza bo nie wyrobie /czeby dziecko caly czas plakalo i tylko godzine w dzien spalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
gdzie sie kupuje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lefax to niemiecki lek na kolki, niektórzy twoerdza, że wolno go podawac po 3 miesiącu ale to bzdura, ktos zle sobie przetłumaczył. W Polsce go nie mozna kupic. Albo w niemczech albo w czechach albo przez net. Całkowicie bezpieczny. U mnie nic nie pomagało. Ani espumisan ani eputikon ani infacol i inne temu podobne. Uwazajcie z koperkiem na kolki bo w wiekszosci przypadków on wzmaga kolki a nie leczy. No i oczywiscie trzeba sie przekonac czy to oby nie skaza białkowa. Bo czesto dzidzius cierpi z całkiem innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
ciepla pieluszka suszarka-tylko nie zablisko brzuszka-ogrzeje brzusio a szum suszarki uspokoi dziecko u nas to sie sprawdzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas pomogło
u nas pomogło sab simplex czopki viburcol suszarka noszenie na raczkach krople niemieckie majarankowe do masazu brzuszka ( rozgrzewajace) sab simplex i lefax sa bezpieczne i jak u nsa i naszych znajomych pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
viburcol-jak najbardziej ok-zapomnialam o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×