Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sprzedawca Słońca

bycie razem... straty i zyski...

Polecane posty

Gość zalezy czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ciebie co tak znowu wzieło.. takie same zyski i straty jak bycie nie w związku.. jeden pieron że tak powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny temat
jak sie kogos kocha to che sie byc z tym kims w zwiazku, bez wzgledu na to co sie traci albo zyskuje, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście dlatego są plusy i minusy bycia razem i osobno.. jak to można zauważyć na tym forum np: jednak człowiek jako zwierze stadne i zwierze darzy do życia w stacie i prokreacji.. aby zachować gatunek..:P:D hehe jednakże ja widzę więcej minusów jeśli chodzi o bycie w zwiazku z nieodpowiednią osobą.. anizeli w byciu samemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym w koncu chciala uslyszec KONKRETNIE jakie to sa niby zyski oprocz seksu :o naprawde zadne z par ktore o to pytan nie potrafia przedstawic niczego ponad to co moge osiagnac innymi sposobami :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 27
zgadza sie deko czasem nie ma co ale akurat osttanbio sie zastanawiałam nad tym tematem i DOSZŁAM DO PARU WNISKÓW wreszcie-jakies wymiary tego związko-partnerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt Deko to musi byc jakis zwierzecy instynkt... ale jako istota rozumna majaca jakies swoje ego... swoja odrebnosc buntuje sie przeciwko temu ze zwiazkowi.. naszej wolnosci ktora tez lubimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz żeby sie poświęcać dla drugiej osoby .. to trzeba naprawdę byc w ziwązku z tą właściwą osobą.. i ją kochać.. :) i rozumieć bo być w związku dla samego bycia w nim?? oprócz bliskości, potrzebne jest zrozumienie.. itd.. i tak naprawde trzeba mieć dużo cierpliwości.. "a Deko tak usiadlem bo skonczylem pracowac o 20 i mysle sobie jak by to bylo miec teraz kogos obok siebie... i z tad te mysli... " np: 1 możliwość przytuliła by Cię porazmawialibyście lub pomilczeli .. 2 możliwość miałaby o coś pretensje i gderała Ci za uchem.. zawsze są dwie możliwość i każda się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się jest z \"odpowiednią osoba\" to to nie przeszkadza (tzn minusy) w Polsce jest 5 mln singlow wiec jest w czym przebierac.. gdzies ta odpowiednia musi być w tym zacnym gronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 27
zyski: seks:)- rozkład cięzaru i trudu dnia codziennego zawsze jak juz to 4 ręce na jedno mieszkanie pracuje:p i na wspólną lodówe..oraz zapewne obwód w biodrach:P zawsze masz przyjaciela blisko-i osobe ktora Cie rozumie i wesprze wbije gwodzia- pomaluje jak Ci sie zamarzy mieszkanko w kolory tęczy....poleci do sklepu po danio straciatella o 24:P czeka w domku z pysznym obiadkiem..umyje po tobie naczynia zrobi masazyk stópek p-/przytuli-pogłąszcze na buzi a jak jestes chora co 2 h bedzie nosił herbatke do łzoka- na spotkaniach towarzyskich nie musisz sie martwic o nic- on Cie rpzypilnuje:P straty: organiczona wolnosc w kazdej sferze: koledzy-przyjaciele to intruzi jesli sa płci męskiej/ musisz dzielic z nim łozko jak masz gorszy dzien mimo ze nie masz ochoty..musisz spedzac z nim czas w domku mimo ze masz znowu ten gorszy dzien..musisz sie liczyc z jego osobą w kazdej jakiejs decyzji NJGORSZE ZE JA WŁASNIE OSTATNIO WIDZE SAME PLUSY bycia i mieszkania razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Ja nie stracilam nic. Zyskalam za to ukochana osobe i mozliwosc przytulania sie kiedy tylko mam ochote:))) A ze studiuje ekonomie uloze takie rownanie Zyski : 10000000000000000000000000000000 i jeszcze wiecej Koszty 0 Dochod = zgadnijcie sami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta 27 ale to wtedy jak sie jest w dobrym związku.. oczywiście trzeba zakładac że \"Nasz\" taki będzie, ale bywa różnie.. dlatego owszem jeśli się znajdzie \"odpowiednia osobą\" (już nudna z tym będę) to jest supoer i nawet te minusy są neiwielkie bo i tak rozwiązuje się je wspólnie.. gorzej w drugą stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy by wybral 1 wersje ale bywa różnie kwestia czy pierwsza wersja przeważa nad drugą czy druga nad pierwsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przeciez mówię że drugiej opcji się nie zakłada.. ale tutaj mówimy ogólnie.. więc sa dwie możliwości.. zresztą widać to na tym forum.. facet też potrafi zanudzić.. :P nie mają tego na wyłącznosc kobiety.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zalezy od tego czy zwiążemy sie z tą \"ODPOWIEDNIA DLA SIEBIE OSOBĄ\" :D bo jeśli tak to będzie wersja pierwsza:) jeśli nie to druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×