Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joki 18

CHRZEST...jak Wam sie podoba?

Polecane posty

Gość joki 18

Za miesiac ide na chrzciny,jestem mama chrzestna,niestety bedzie juz chlodno....ogladam ciuchy na allegro ktore moglabym kupic na te okazje i wybralam sobie pewne rzeczy.Czy sa one odpowiednie na te uroczystosc? spodnie: http://www.allegro.pl/item241817457_niepowtarzalne_rurki_nowosc_sex_xy_roz_38.html żakiet: http://www.allegro.pl/item242727638__fz_olly_nowy_supermodny_brazowy_zakiet_44_46.html bluzeczka: http://www.allegro.pl/item240264211__fz_ichi_nowy_fajny_kremowy_top_z_koronka_38.html buty: http://www.allegro.pl/item244889438_super_kozaki_bardzo_eleganckie_i_seksowne_39_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem: NIE, nic do siebie nie pasuje chyba zbytnio? Ale może się nie znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wódce z tesco
Zalożyłabym bardziej elegancką bluzkę, no i spodnie - nie dżinsy. Buty też mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki 18
ale co do sebie nie pasuje ? tzn mi nie chodzi oczywiscie o te konkretne ciuchy...chcialam podac mniej wiecej taki zarys...zakiet brazowy (choc nie moglby byc inaczej skrojony),kremowa bluzeczka pod spodem (bez tych koronek) a do spodni i butkow sie nie czepiam bo mnie urzekly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki 18
nie podoba mi sie to wiazanie na plecach w zakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmiast rurek zalozylabym jakas brazowa spodnice do kolan...jeansy nie pasuja taka okazje.. przynajmniej takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joki 18
Dorotka83 bluzeczka ktora mi podalas jest sliczna...rzeczywiscie 100 razy lepsza od tej ktora podalam...: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam twojego stylu ani upodoban w kwestii garderoby ale mysle podobnie jak Dorotka -takie spodnie tzn jeansy nie pasuja na taka wazna okazje. Mysle ze spodnica bylaby bardzo odpowiednia a jesli nie lubisz to jakies eleganckie spodnie, bluzeczka zaprezentowana przez Dorotke jest swietna :) co do butow to akurat te ktore pokazalas nie sa zupelnie w moim stylu. zakieciki ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie wyobrazam sobie takiego stroju na chrzcinach. jeansy?-stanowczo nie. kup jakies eleganckie spodnie albo spudnice. bluzka z satyny boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
nic z tych rzeczy co pokazalłaś! nie nadają sie na chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spzredam spodnie
Moim zdaniem zakiet jest super z bluzka satynowa pod spodem....butki fajne, przyczepilabym sie tylko do spodni dzinsowych mimo czarnego koloru,chociaz bywam na chrzcinach czesto i matki chrzestne sa nawet ubrane w zwykle dzinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te spodnie
są raczej w sportowym stylu, a nie klasycznym eleganckim, jeansy rurki ze streczem stanowczo nie pasują na chrzciny. żakiet ok, ale wiązanie na plecach nie jest fajne :O buty są super, natomiast bluzka powinna zakrywać pachy, bo możliwe, ze będziesz musiała zdjać zakiet i nosić chrześnicę na rękach.. ta bluzka, którą zaproponowała dorotka jest odpowiednia i piekna. i pamiętaj, ze to dziecko, a nie ty będziesz w tym dniu gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko moja jedyna
takie ciuchy to pasuja na mlodziezowa impreze a nie okazje typu chrzest:O juz nie mowiac ze sa strasznie wiesniackie-szczegolnie te rurki i kozaki jedyna wzgledna rzecz z tego co pokazalas to tez zakiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020

×