Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kili

Ręczny laktator

Polecane posty

Gość kili

Czy reczny laktator jest dobrym rozwiązaniem, czy lepiej zainwestować w mechaniczny? Zamierzam byc z dzieckiem w domu i rzadko kiedy będę odciągać pokarm, a laktator mechaniczny to spory wydatek. Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam ręczny
gdyż moja mama stwierdziła że nie opłaca się kupywać drogiego bo pewno długo nie nakarmię(ona karmiła nas jakieś 2,3 tygodnie i nie miała pokarmu).A potem okazało się że byłam chodzaca mleczarnią,miałam mleka więcej niz mała potrzebowała,poza tym często odciągałam pokarm i karmiłam ją butelką,bo mała non stop wisiała mi przy cycu i zamiast jeść to zasypiała.Także żałuję że nie kupiłam mechanicznego.Proponuję kupić taką gruszkę kosztuje z 10 zł, zobaczysz jak to u Ciebie bedzie z karmieniem(niestety wiele matek choć chce karmić to z różnych powodów nie może)a jeśli już po porodzie uznasz że jest Ci potrzebny wtedy go kup bo znam dziewczyny ktore kupiły go przed porodem a potem wogóle nie używały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebik
ja mialam reczny i byl skuteczny ale na poczatku bylo to meczace jak byl nawal pokarmu w nocy wstawac co godzine jak mala spala to ja odciagalam ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×