Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody tatus

okres a ciaza

Polecane posty

Gość mlody tatus

witam, opisze cala sytuacje ktora mnie dreczy. mojej dziewczynie spoznial sie okres, dostala go dzis wreszczie co ja ucieczylo. ja narazie odnosze sie do tego z dystansem poniewaz, wczesniejszy okres trwal u niej 3 dni i byl prawie bez objaw, tego okresu tez nie odczuwala ze nadchodzi. Do tego wiem ze jej mama jak byla w ciazy to miala niby okres przez trzy pierwsze miesiace. Czy to zwieksza prawdopodobienstwo ze ona tez tak ma? To jest dziedziczne w jakims stopniu? Ostatnie 7-9 dni dziewczyna budzila sie w nocy i wymiotowala, z drugiej jednak strony ostatnimi czasy miala duzo stresow zwiazanych z egzaminami. oprocz tego czula sie jak cien, nie miala sily itd. Zaplodnienie mialo by nastapic na poczatku sierpnia o ile nastapilo. Te wymioty pasowaly by czasowo do objawow ciazy jako ze mloda matka moze miec wymioty wczesniej. Kilka dni temu zrobilismy test ciazowy, zrobilismy go rano bo tak podala instrukcja. (wiem e rano sie nie powinno robic ale tak tam bylo napisane) i wyszedl on pozytywny. Wszystko bylo by teraz ok gdzyby nie ten wynik testu I teraz moje pytanie: czy wynik moze byc wypaczony przez nadchodzacy okres czy nie to ma zadnego wplywu? pytanie numer dwa: jak bardzo mozliwe jest ze to nie sa okresy tylko te przypominajace je krwawienia? Chcialbym wiedziec czy bede mlodym tatusiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody tatus
No i oczywiscie jaka jest szansa ze ten test wskazal zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
miesiaczka w pierwszym trymestrze ciazy zdarza sie wcale nie tak rzadko.na temat testow ciazowych powiem tak w wiekszosci naprawde wiekszosci przypadkow jesli wynik jest pozytywny kobieta jest w ciazy,czesciej zdarza sie wynik jest negatywby pomimo ciazy ale was to nie dotyczy. co do wymiotow stres jak najbardziej moze je spowodowac ale 4 czy 5 tyg ciaza takze wiec powtorzcie test jesli wyjdzie pozytywny sami macie odpowiedz lub odwiedzcie ginekologa. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
a czy nie łatwiej jest iść do ginekologa niż się zadręczać ? Jak ja robiłam test ciążowy to dwie kreseczki pokazały się błyskawicznie. Nie czekałam długo. Nie wiem jak to u wszystkich kobiet wygląda ale u mnie wymioty zaczęły się po 7 tygodniu ciąży i były rano. Wymioty rano nie są regułą. Więc chłopie zabierz ją do lekarza i się tak nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudio
jak test pozytywny a kiepsko sie czuje to jest w ciaży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody tatus
hehe ale ja sie nie stresuje:) a z lekarzem to jest taki numer ze jej mama jest polozna i przy wizycie w moim miescie u jakiegokolwiek ginekologa napewno by nie obowiazywala tajemnica lekarska. tak nas chyba bedzie czekala wizyta bo te wszystkie objawy sa nie pokojnace same w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
to jedżcie do miasta obok ;) A to ile masz lat że niby MŁODY jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody tatus
20..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
ee to nie jest z Tobą tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody tatus
mysle ze nie bede jej teraz dalej stresowal bo ostatnimi dniami miala tego dosc, poczekam az sie jej okres skonczy i jezeli bedzie znow taki krotki i inny niz wszystkie to wtedy trzeba bedzie sie do lekarza wybrac chcialem tylko wiedziec wczesniej jak to moze wygladac i jakie sa szanse na to ze to faktycznie jest ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie czepiac się
w czasie ciazy moga wystapic plamienia a NA PEWNO nie okres normalny i nie piszcie bzdurrrr. Jak miala skape plamienia i wymioty i zle samopoczucie a test wykazal ciaze no to jest w ciazy. Ale o co chodzi? Chcecie dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie czepiac się
jak dostala dzis okres to gdzie tu ciaza? No chyba ze to poronienie - -szybko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Witam. Myślę, że jeśli test wypadł pozytywnie to jest w ciąży. Ja też miałam okres w ciąży - 2 dni ale jednak, test wypadł pozytywnie, inne objawy - wymioty, smaki. Poszłam do lekarza i mi powiedział,że to się zdarza a test na ogół jest pewny. Idźcie do lekarza na USG - 100 % pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody tatus
jeszcze ktos chce sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaszlam w ciaze to mialam maly okres a w zasadzie wieksze plamienia ktore pojawialy sie rano a wieczorem juz nic nie bylo. tez nie wierze ze w ciazy mozna miec normalny okres. a jak wystepije krwisty ciagnacy sie sluz to juz naaapewno nie jest sie w ciazy. nie uwierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×