Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funia75

powiadomienie sms-em o rozmowie kwalifikacyjnej

Polecane posty

Witam wszystkich!!! Jestem trochę zszokowana bo powiadomili mnie sms-em o rozmowie kwalifikacyjnej. I to jeszcze do instytucji bankowej. Czy ktoś kiedyś miała podobną sytuację? Czy to jest normalne? Dawno nie szukałam pracy i sama nie wiem ....może teraz metody komunikacji w sprawie pracy się nieco zmieniły. Proszę o poradę, opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
tez tak mialm i pracuje nie wydziwiaj-w koncu jaki masz problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemu ale jakoś tak dziwnie - do banku???, no ale jak też tak miałaś to znaczy że to normalka, dzięki za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze ludzie ida z duchem czasu, ale nigdy nikogo nie powiadomilabym o rozmowie kwalifikacyjnej za pomoca sms-sa. jak mozna cos takiego potraktowac powaznie, ale skoro ktos wyslal Ci sms-a to masz rowniez nr tel. do niego i mozna zadzwonic i dopytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati26---- to nie takie znowu normalne zeby powiadamiac o rozmowie kwalifikacyjnej przez smsa, wiec autorka topiku ma prawo czuc sie co najmniej lekko zszokowana, sama 4 miesiace temu szukalam pracy i za kazdym razem dzwonili zeby zaprosic na rozmowe nie wiem czy potraktowalabym to powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ze znajomych
zrobił ci dowcip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnesss
do mnie za kazdym razem dzwonili...esa nie potraktowalabym powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
m oze nie potraktowac powaznie i tym samym stracic prace dla mnie to nie bylo az tak dziwne lepsze to niz brak odzewu -nawet nie wysla glupiego podziekowania ze zlozyles apkikacje-tak wg was lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja bym nie traktowała tego powaznie, ale dla upewnienia sie i zaspokojenia swojej ciekawosci zadzwoniłabym jutro zapytac sie o ta rozmowe i wiecej inf dowiedziec ja miałam kiedys podobna sytuacje tylko ze wtedy facet w ten sposób zarywał laski, bo do mojej kolezanki tez pisał, tylko ze ja go olałam a kolezanka pisała z nim dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkliop
ja dostalam takie powiadomienie z orange i sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie nad tym zastanawiac.. kazdy to odbiera po swojemu.. ale powinny byc zachowane pewne standardy, wg mnie najlepsze powiadomienie o rozmowie to powiadomienie telefoniczne, ewentualnie moze to byc przeslany mail ze sluzbowego adresu, gdzie bedzie wszystko jasno i zrozumiale napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaakkk
brak profesjonalizmu. Olałbym ich tak samo jak oni Ciebie powiadamiając Cię w ten sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za komenetarze, ale dzisiaj jestem już spokojniejsza bo zadzwonili do mnie upewnić sie czy przyjde na rozmowę, przeprosili przy okazji, że wcześniej powiadomili mnie sms-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×