Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejflwekfp0wi4tfQ

spodnie wpuszczone w kozaki - nadal modne?

Polecane posty

Gość ejflwekfp0wi4tfQ

pyt jak wyzej. czy ta moda przeminela i noszenie spodni wpuszczoneych w wysokie buty jest passe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
nadal istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to totalny obciach. co rusz widze takie laski, kurtka ledwie zakrywa brzuch i spodnie wpuszczone w kozaki... mi sie nie podoba, no ale gwestia gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
no wlasnie a ja nop kupuje ladne kozaki i zawsze nosze dlugie spodnie czy nie szkoda wtedy kasy na takie buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ca
a ja tam modne czy nie modne chodzic tak bede bo mam EMU i mi sie to nawet podoba..:D DŻOŁK W ŚMIETANIE.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaklsls.ms.
ale autorka topicu pytala czy modne czy niemodne, a czy ladnie to wyglada czy nie.. co glosza trendsetterki na ten sezon? czy ta moda juz zupelnie przeminela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjka22
Mam nadzieję, że tak. To wygląda albo jak chłop w gumofilcach idący na pole nawóz rozrzucać (to przy spodniach szerszych) albo jak esesman na przechadzce - tylko dobermana brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Przeciez prawie wszystkie tak lazicie.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorry
ale to praktyczne... Chociaż sobie nie utytłam nogawek jak włożę je w buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma byc sexowne? buahahaha. dla mnie ona wygląda jak tania dz*wka. i mowiac szczerze, jeszcze nie poznalam ZADNEGO,ale obsolutnie ZADNEGO faceta, ktoremu takie laski sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNZ
ja wam napisze prawde znam sie na tym kozaki w spodniach wygladaj dobrze tylko na angieslkiej wsi z tweedem i ciuchami do jazdy konnej cala reszta poza wybiegami mody na zwyklych ulicach wyglada okropnie i nie do przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie. to naprawde nie wyglada ciekawie, jakby ktos chcial ukryc ze ma podartą nogawke, albo na sile chcial sie pochwalić butami:P a pare dni temu widzialam laske w kozakach [takich kowbojskich] i jeansach do kolan buahaha. to dopiero obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerija
to ja jestem jedyną kobietą, która do ładnych kozaków zakłada wyłącznie ładne spódnice? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam powiem, ze widzialam ostatnio laske w kowbojskich kozakach i spodniach do kolan buahaha. to jest dopiero obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm obiegając od tego czy fajne czy nie bo każdemu się podoba co innego. według mnie spodnie do kozaków wygladaja fajnie i są praktyczne. moda tak średnio jedni projektanci proponują to inni nie. więc nie ma takiego bumu jak ostatnio ale moda istnieje. Gucci: http://www.glamour.pl/_gAllery/13/56/13563/00040m.jpg http://www.glamour.pl/_gAllery/13/56/13562/00030m.jpg http://www.glamour.pl/_gAllery/13/56/13566/00070m.jpg http://www.glamour.pl/_gAllery/13/56/13567/00080m.jpg w pokazach i nowych kolekcja tez można je zobaczyć a także krytykowane tu wcześnie spodenki. tylko tu najważniejsze nie są to letnie rybaczki nie satynowe i cienkie bo to wygląda obciachowo lecz grube np. z tweedu pod spód rajstopy lub grube podkolanówki żeby nie błyskało gołe ciało. a co do spodni to dzwonów do kozaków lepiej nie wkładać:P:P lecz cygaretki co najwyżej rurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzekiiiiiiiiiiiii
dzieki nibys, wreszcie jakas sensowna wypowiedz poparta zdjeciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... nie rozumiem jednego zawsze na pytanie czy modne pojawia się odpowiedz miej własny styl. a jeśli kogos stylem jest właśnie bycie na czasie podążanie za tym co na wybiegach????? w końcu to foryu MODA i ubiór... wiec w założeniu rozmawiamy o tym co jest modne a co nie.... dziewczyna pytała czy są modne wiec taka była odpowiedz mam nadzieje ze ja w ten sposób zrozumiała a nie prosiła o tyradę na temat tego co sadzicie o tym? czy wam się podoba? zaraz mi sie dostanie jak zwykle... a do autorki nie ma za co mam nadzieje że nie traktujesz tego tak jak w wypowiedzi powyżej tylko że pytanie było typowo o modę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma bull
10na 11 kobiet tak chodzi. a najlepsze jest to ze juz teraz zakladaja kozaki. u mnie 18 stopni a laski w dzinsach i kozakach nawet jak nie sa ocieplane to troche cieło jest im . czesc jeszcze chodzi w klapkach wiec te kozaki w ladna i słoneczna pogode wygladaja komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszość facetów uwielbia
laski w skórzanych spodniach tylko one myślą że się nie podobają... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze np. spodnie tzw\"marchewy\" wpuszczone w tzw. saszki- czyli buty rodem z lat 80-tych. Uwielbiam mode retro i second hand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
emma bull- ttwoja wypowiedz wlasnie pokazuje ta polska zasciankowoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie ma nic wspolnego
z zasciankowoscia tylko z praktycznym ubiorem przeciez to kretynskie zakladac na koniec lata albo poczatek jesieni kiedy masz temp. 20 stopni kozaki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaa
a wypada na dysk ubrać kozaczki z futerkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spódnica
kerija>>> no właśnie ja też chodzę w spódnicach do kozaków i dziwi mnie ta chęć połączenia na siłę spodni z kozakami, które chce się pokazać. Uważam, że nie ma żadnego problemu. Trzeba założyć tylko spódnicę i kozaki - proste. Poza tym połączenie kozaków i spodni wpuszczonych do środka na niskich i nieco krąglejszych kobietach nie wygląda korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wkładam spodnie rurki w kozaki ( np emu ) i super się tak czuję:P Ostatnio zaczepił mnie na mieście jakiś dziadziuś i pyta się, czy mi w tych kozakach aby nie za gorąco :D Ehhh, Polska, Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_to_ja
a ja na to sram...będę chodzic ubrana tak jak mnie się podoba, a jutro załoze kozaczki i wsune w nie spodnie...a pojutrze wyjdę w majtach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×