Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep

frenchising

Polecane posty

Gość sklep

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś prowadzi działalność w ten sposób i czy to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pozwolenia - piszy się FRANCHISING. A co do istoty pytania, to z załozenia jest to dobry interes, ale wiele zależy od franczyzodawcy. Zwykle im droższa licencja i bardziej znana marka tym lepiej. A więc, nie radziłbym brać jakąś tanią ofertę. Mozna stracić i kasę i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep
no tak pomylilem si ejedna literka sorki! wiem jak sie to pisze ale nie zauwazylem bledu-nie sprawdzilem po napisaniu. No właśnie ale czy oni za duzo nie wymagają od biorcy??Może ktoś jest biorcą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy ;-) Pracuję w systemie, który jest niejako przedłuzeniem klasycznej franczyzy i na twoje pytanie mogę powiedzieć tak - jeśli bierzesz dobrą licencję, to wszystkie wymogi, chocz wydają się za wysokie, są uzasadnione. Chcesz odnieść sukces? Musisz ich się trzymać. Jeśli jednak strasznie ci boli podporząkowanie się, to odradzam korzystania z franczyzy. Kiedyś spotkałem gościa, co robił po swojemu i finał nie był zaciekawy. Po co ci takie coś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep
no pewnei ze nie mozna sie sprzeciwiac skoro sie decyduje to juz trzeba sie trzymac dawcy jego reguł gry. Głęboko się zastanawiam nad tym i szukam podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaakkk
Franszyza moim zdaniem ma szansę na powodzenie, ale nie we wszystkich branżach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep
ja myśle o franczyzie odzieżowej jakiejś markowej renomowanej firmy nie bede tu wymienial jakiej ale o tym myslalem wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaakkk
Ważne żeby był w dobrym miejscu. Wtedy nie powinnas wtopić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep
lokalizacja to zalezy tez od franczyzodawcow oni decyduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×