Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cdgsddc

SZYBKI CZY WOLNY ?

Polecane posty

Gość cdgsddc

Witam drogie panie ! Mam takie pytanie ,jak facet ma penisa nie za uzego nie za małego 15 cm to czy ma sie z kobieta energicznie kochac tak aby go czula czy powoli i płytko?? Gdzies przeczytalem ze jak facet robi to z laska powolutku i płytko o wtedy najlepiej ja stymuluje. Czy to prawda ?? bo ja to lubie tak głeboko szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od potrzeb, czasami wolno jest fajnie a czasami szybka jazda jest extra , mozna zaczac powoli a skonczyc szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole tak wolniutko
i delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman z brzegu
ja wole wolniutko bo jak jest szybko to pozniej mam dupke obtartą :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedąc kobietą wole
powolutko i tez płytko raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** **
raz tak raz tak :D rozmaitość jest najlepsza. raz wolny numerek raz szybki, a raz początek powoli a koniec szybko...a najlepiej spytaj się kobiety jak ma chęć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jesli ona jest nieśmiała
w tych rzeczach to skad on ma wiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WŁAŚNIEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym z miasteczek na dzikim zachodzie był saloon gdzie wszyscy spluwali na podłogę. Pewnego dnia szeryf się wkurzył, że taki gnój robią, wstawił do saloonu beczkę i zarządził, że od teraz wszyscy mają pluć do beczki, a nie na podłogę. No i tak jakiś czas pluli aż się beczka zapełniła. Wtedy zaczęli robić różne konkursy, np. kto wyciągnie z beczki monetę gołą ręką to moneta jego. Pomysły były różne aż pewnego dnia ktoś wpadł na pomysł, że dla tego który wypije całą beczkę będzie nagroda w postaci $100. Suma niemała więc i zgłosił się śmiałek. Zleciało się całe miasteczko i patrzą, gość podnosi beczkę i zaczyna żłopać te plwociny. W połowie beczki wszystkich już totalnie zemdliło i krzyczą do niego, że ma przestać, niech bierze te $100 tylko żeby już skończył bo się porzygają. A gość nic, złopie dalej... Kiedy skończył pić odstawił beczkę. Wszyscy się go pytają czemu nie przestał, przecież i tak te $100 byłoby jego. Na to gość odpowiada: - Próbowałem przestać, ale wszystko było w jednym kawałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolno i płytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak wole
chociaz czasami szybko ale tez plytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×