Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19758456

kupowanie na allegro

Polecane posty

Gość 19758456

podobaja mi sie torebki z firmy jaworski na allegro ale nigdy nie kupowalam w ten sposob i boje sie ze przyślą mi badziew, tym bardziej ze przeczytalam kilka negatywnych opinii. czy ktos kupował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all
ja kupowalam u ebags i jestem zadowolona ale ta jaworska ma duzo komentarzy wiec mozesz kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochowa
a ja chce sobie 2 pary butow i z 3 swetry kupic i cos tam jeszcze i nie wiem co robic bo moj znajomy to przez kupno na allegro musial sie po posterunkach wloczyc gdyz to co kupil okazalo sie kradzione:(:( no i boje sie bo przeciez za darmo to nie jest a mnie prawie 1000 zl te zakupy wyniosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio niestety kupilam sukienke ,miala byc nowa a okazuje sie ze bez metek ,lekko szarawa (mialabyc biala)takze niewszystko sie tam oplaca kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz na ilość pozytywów. Najlepiej kupować u super sprzedawcy i dokładnie czytać opis. Ja kupuję na allegro okazyjnie, ale zawsze byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19758456
dziekuję za odpowiedzi wychodzi na to że tak czy siak zawsze to ryzyko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubie
kupowac w ciemno :/ ale moja znajoma kupila buty na allegro. I jeden w ogole zle lezal. Zapakowala go w pudlo i odeslala producentowi. No i producent odeslal jej za free juz dobrze dopasowany :) Fajnei, ze niektorzy dbaja o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
A Ja caly czs kupuję na allegro wszystko buty ,ciuch dla siebie dla dzieci ,rolety do okien ,firanki nawet ostatnio kupilam radiomagnetofon jeszcze nigdy się nie zawiodłam wszystko dostaję takie jak na zdjęciach a najważniejsze że dużo tansze ( na roletach oszczędziłam 200zł) . Polecam Allegro wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
Też często kupuję ! I zawsze wszysko konczy się dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję tam od 7 lat przeróżne rzeczy. I tylko raz czy dwa nie byłam w pełni zadowolona. Tak jak ktoś tu napisał -- czytać uważnie opisy aukcji i komentarze sprzedającego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
A ja kupuję tylko w sklepie ! nie mam odwagi kupowac na allegro ! Zazdroszcze wam że się nie boicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×