Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr Frodo Baggins

Gotowe kanapki - pomysł na biznes!

Polecane posty

Gość poszukiwaczka pracy
sorry, ale błąd -rozwożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arukowicz
Genialny pomysł na biznes, dobry pomysł to podstawa do sukcesu. ja znalazłem wiele ciekawych pomysłów na http://www.nowybiznes.pl/ - ciekawy portal, co do Twoich przemyśleń to są naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mną też marcinmcmxc@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałem wszystkich komentarzy Ale zapomiales o jednej sprawie. Naszym kochanym państwie i podatkach. Mówisz że na kanapce zarobisz 0.6zl, odejmij 23% minus koszty dostarczenia, amortyzacja auta itp. Sklep nie sprzeda twojej kanapki bo prócz marży doliczyć musi podatek więc kanapka będzie kosztować koło złotówki. Ja też myślę o tym biznesie ale chciałbym sprzedawać takie kanapki z auta typu "obwoźny kebab" do tego można robić kanapki na życzenie plus sprzedaż napojów. Ale wiadomo że to dużo wyższe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały błąd mi się wkradł. Koszt kanapki to około 2 zł. Więc nie wiele, ale pamiętaj też ze cena uzależniona jest od wnętrza kanapek i jakości produktów. No i cena opakowania, choć niewielka to trzeba ją uwzględnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Frodo Baggins
Witam, Kurczę - jakie to niesamowite! Wszedłem tu po kilku latach nieobecności i widzę mój założony prawie 7 lat temu temat!!! MOC internetu jest wielka... :) Powiem tylko tyle, że biznesu kanapkowego nie zrobiłem. W 2007 roku poszedłem w finanse i ... tak jest do dziś. W międzyczasie rozszerzyłem działalność o pośrednictwo nieruchomości. W 2007 roku planowałem zarabiać po 0,40 groszy od kanapki. Dziś mam średnio 3.000 zł od kredytu, więc przełożenie raczej nieporównywalne... ;) Ale nie ukrywam, że o biznesie kanapkowym wciąż myślę - ostatnio dosłownie 2 dni temu. Jednak wychodzę z założenia, że lepiej robić jedną rzecz porządnie niż kilka byle jak, więc póki co zostaję w finansach i pilnuję oraz rozwijam to, co udało się zdobyć przez ostatnie prawie 7 lat. Pozdrowionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanapki będą się w Polsce dobrze sprzedawać. Nie jakieś takie domowe, ale włoskie kanapki takie jak w ameryce. Pracowałem w czasie studiów w takim barze w New Jersey. Kanapki pychota - na ciepło i na zimno - tutaj link http://www.youtube.com/watch?v=vqVFQNr_Frg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patrycja
Ja na lunch na kanapki chodze do Antich Caffe, sa swietne. najbardziej lubie z grilowanym kurczakiem. Kawe tez maja pyszna. Antich Caffe jest na kabatach w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie o cenach ciekawe ile sama bułka z piekarni u was kosztuje?? a moze za darmo wam piekarnia daje bo nie wieże ze zrobienie bułki obłożonej wedlina serem sałata i posmarowana masłem wyprodukowanie kosztuje 0.40 gr. w głowe sie puknijcie jakie pierdoły piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się :) na pewno nie 0,40gr :) zgadzam się w 100%. Kanapki muszą być dobre i zdrowe! czyli nie można oszczędzać na produktach bo to się szybko odbije wśród klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również się uśmiałam jak przeczytałam koszt wyprodukowania kanapki ;') W Firmie której pracuję sprzedają kanapki, bułki różne rodzaje bułek, ciemne, żytnie itp. Ze świeżą sałata, pieczenia, serem, kurczakiem i warzywami, sosami itp. Koszt od 4,5 zł do 6zl z piersią z kurczaka już to widzę jak ktoś z tych ludzi kupił by kanapkę z jednej połówki za 1,5 zł na pewno by nie odczuwał głodu. Osobiście ja takiej kanapki bym nie kupiła. Koszt produkcji mnie rozbił 40 gr buhahahahaha Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek15151
no te 40 gr to porażka, sam mam budke z hamburgerami i hod- dogami w której robie też kanapki. u mnie koszt bułki to ok 1zł(40gr bułka,10gr wedlina,10gr ser, i reszta warzywa:pomidor,ogórek,sałata, masło, majonez)taką kanapke sprzedaje za 2,5zł. mało ale jestem z małej miejscowośći, planuje wstawić za pozwoleniem szkoły maszyne vedingową na korytaż i w okolicznych szkołach. Narazie mam słabą reklame ale i tak całkiem niezły ruch. polecam wszystkim biznes z kanapkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dbacie o odpowiednią higienę i zwalczacie owady? Ja mam kupione środki DDD od http://www.hruzewicz.pl/. Jak dla mnie bardzo dobrze sie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez działam w branży gastronomicznej i uważam, że to nie jest zły biznes, ale jednak konkurencja tez robi swoje. Trzeba dbać o jakość, świeżość i wprowadzać nowości co jakiś czas. Ja mam akurat sporo dań na wynos i wiem, ze warto też zwracać uwagę na to, żeby jedzenie było estetycznie zapakowane. Spory wybór tacek różnego typu można zamówić od tej firmy http://www.abcpak.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×