Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mart-enka

styropiany do ocieplen

Polecane posty

Gość mart-enka

poszukuje jakiejs dobrej marki styropianow do ocieplen, ale Polskich, takich solidnych a nie badziewkowych, zna ktos moze? ogarnia temat? bede wdzieczny po stokroc, serwus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrata
yetico o ile dobrze pamiętam. Nie są drodzy. Solidna polska firma. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moto-rolka
yetico! to oni maja jakis konkurs dla pracownikow i klientow gdzie mozna wygrac wycieczke na kilimandzaro, czytalem w jakims ckm'ie chyba. swoja droga, to nei przypominam sobie, zeby kiedykolwiek jakas budowlana firma np produkujaca cegly reklamowala sie w pismach dla mezczyzn ;) krok do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facer
no i fajną stronkę sobie upichcili. Rzeczwiście wygląda to bardzo orginalniejak na producenta styropianu. A już prezentacja pracowników to odlot. Stoi facet a w tle wiją się kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart-enka
skad wy wiecie o tej wycieczce? macie jakis link, albo cos? na czym to polega, plizzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghadni
Widzę, że będziesz ocieplać dom przed zimą - mam nadzieję, że ci się uda. Link chciałbyś? Proszę cię bardzo, ja brałem od nich styropian, ale wycieczki jeszcze nie mieli. Trochę się pospieszyłem, ale w grunice rzeczy nie żałuję, bo chata ocieplona. Aha, ten link: yetico. pl. Pozdrawiam i trzymam kcuki za Tanzanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart-enka
coz w totka m nie idzie, to moze chociaz w ramach pocieszenia wyprawie sie do tanzanii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białymurzyn
A komu ostatnio w totka idzie? Ciężko. Zrobili te trzy losowania, ale co? Kumulacja dopiero jedna i to niecałe 6 mln. Porażka, tylko patrzeć jak podniosą cenę za zakład, żeby jak najwięcej ludzi skusić wyższą wygraną. Totalna lipa z tym totkiem generalnie. Trzeba jechać na zachód, tam euromilion. A u nas? Porażka jak zwykle. Może coś po wyborach się ruszy... Co do Tanzanii to widzę, że jest już zakup w yetico. Ile kupiłeś. Wystarczy jeden arkusz styropianu, żeby się załapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukcio
stronkę chłopaki zrobili sobie naprawdę wybajerzoną. no ale należy im się. w końcu produkty oferują naprawdę niezłej klasy. chyba w Polsce nie ma konkurencji, która by taki poziom reprezentowała. no i ten styl marketingowy :) ciekawe kto im taki deseń zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozof_pierwszy
Taaa... strona nic specjalnego, no, może poza prezentacją pracowników, zresztą sprawdzcie sami - yetico.pl Poza tym, rynek budowlany jest w Polsce bardzo rozbudowany. Gdyby nie był, gdyby byli jedną jedyną firmą produkującą dobry jakościowo styropian, nie musieli by się reklamować w ckamie czy innym playboyu. Konkurencja jest duża, stąd ta reklama. Tym bardziej, że jeszcze niedawno nazywali się inaczej. A co do samej reklamy, to nie ma lepszego sposobu na dorbą rekalmę, niż wprowadzenie "pewnych" nowych standardow w branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombello
mnie się stronka bardzo podoba. jest rzeczowa, a jednocześnie bardzo atrakcyjna wizualnie. dla firmy technicznej wydaje mi się świetnie zaprojektowana. na styropianie się nie znam, ale jakbym musiał wybierać, to raczej kogoś rozpoznawalnego bym wybrał, więc pewnie kampania jest strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammy_boy
Rozpoznawalna jest Kasia Figrua lub Ewa Sonet, a dokładniej ich duże biusty. Myślę, że pięknie by się reprezentowałyna tle styropianów lub jakimś kalendarzu firmowym... Tak, to bardzo dobry pomysł. Może chłopaki z Yetico zaproszą podobne "figury" na sowje web strony. Zawsze to będzie weselej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalsky
hehehe :) nie da się ukryć, ze kampania z nagim ciałem w tle od razu winduje sprzedaż w górę :) może niedługo i taką reklamówką nas Yetico zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabul
no nie wiem. wg mnie reklama z nagim ciałem może zarówno odstraszyć jak i przyciągnąć. niestety żyjemy w takim kraju a nie innym, więc spodziewać się możemy wszystkiego. Yetico wybrało chyba bardzo dobrą drogę promocji. pokazują, że są ludźmi, mają swoje hobby. a co najważniejsze, pokazują to w naprawdę niezłym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalsky
Obstaje przy swoim. Yetico już zszokowało niektórych, a gdyby tak dodali parę ładnych cycuszków... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1965ele
Trzeba skończyć z golizną w reklamie. Trochę szacunku dla kobiet poproszę! Trzymajcie tak dalej panowie z yetico i nie dajcie się namówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×