Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frysiaa

kurs żel - instruktaż

Polecane posty

Witam, mam pytanie, czy ma może ktoś jakiś film instruktażowy, jak zrobić dobrze paznokcie żelowe? bo kupilam sobie zestaw do żeli, a nistety tam było tylko na kartce opisane jak to sie robi:( to nie jest moje pierwsze zetkniecie z żelami, ale nistety jak robilam sobie kiedyś u kosmetyczki to nie za bardzo sie przyglądała jak to sie robi, a teraz tego żałuje:( prosze pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeśli chcesz to mogę Ci wysłać opis jak robić krok po kroku .Filmu niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wysłałam ,może to Ci trochę pomoże ,niestety nie wiem jak zdjęcia Ci przesłać :( poszukaj ,może w necie znajdziesz coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdjęcia umiem przesyłać ,tylko nie wiedziałam jak wysłać Ci ten cały artykuł co mam skopiowany :D namotałam trochę , to zmęczenie :P sprawdź czy doszło teraz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doszło:) zdjęcia też:) wszystko na jednej stronie tak? i do 3 zdjęc nie ma opisu więc nie wiem czy tak właśnie wysłałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-
Zabka,czy moglabys mi tez wyslac ten opis?bylabym bardzio wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
czy j atez bym mogła dostac jak bt nie było to poblrmrm. ewcia_20_1986@tlen.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnnnkaaa
czy ja też mogłabym prosić o istrukcję co dokładnie trzeba robic krok po kroczku? pliis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
ja też proszę o ten opis jola 2243@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darii_
ja teeeeeeeeez bardzo prosze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darii_
zapomnialam dac maila:P daritenka@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska_156
czesc Wam.....chcialabym prosic o porade w sprawie nakladania zeli...naraie czesc teoretyczna bo chcialabym sobie kupic zestaw...moze by mi ktos mily wyslal opis nakladania zeli, jakis filmik...bylabym bardzo wdzieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiKati
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np. zdobienie). Mój numer GG: 16162069 Często jestem na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×