Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaragdowa_irlandka

strój na ślub...help!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość szmaragdowa_irlandka

Hey. mam pytanko do wszystkich kobietek..... ide na slub(pazdziernk) ... wypada isc w czarnej spodniczce? taka....do kolana/albo ciut przed? myslalam zeby sobie właśnie kupić taką, czarna ze sztruksu...do tego srebrna satynowa bluzka... dodam że jestem jeszcze nastolatka.....help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no no
Wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka
ojoj a ja jestem szmaragdowa;P ale irlandka;D;D możee byc jeszcze ew turqsowa;P szmaragdowa zielen jest najcudniejsza na tej planeciee;););P;P;p no no no no....__> dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka
podnosze...ludkowie pisac...bpo samajuz nie wiem co.a jeśli nie czarna , to jaka? do srebrnej bluzki i turqsowego żakietuu..... proosze...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze czarna bedzie najlepsza, no chyba z turkusowa jak żakiet? Kurcze nie znam sie musialabym to zobaczyc. A ta szmaragdowa noc była najpiekniejsza w moim doczesnym życiu:) Pozdrawiam wszystkich fanatyków szmaragdow i szmaragdowych odcieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka
Szmaragdowa Noc- dziekuje;) i ja sie podłaączamm do pozdrowien;P szmaragdowych odcieni...turqsowych...zielonych...xP to sa najpiękniejsze koloryy swiata!! ;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze czarna spodnica i jakas kontrastowa bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka
ogolnie ide na ślub i na wesele;) ta spodniczka to do ościoła, bo na potem , do zabawy mam juz malą czarną, tyle że na pewno bedie mi w niej za zimnooo w kosciele............................:/:/:/ wiec musze sobie jeszcze cos dokupić...spoodnica???? a może eleganckie spodnie????????????????????????? help.hlep!help!!!!!!!no prooooooooosze Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztruks i satyna nie
pasuja razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POŁKi mołki
Ja pier... ale wy macie problemy . Naprawde nie wiecie w co sie ubierac ?? Szmaragdowa a co kupujesz na prezent ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POŁKi mołki
Ty sie chcesz pzrebierac ?? takie cos było praktykowane w PRL a nei teraz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka
hey ;) wracam po dłuższej nieobecnosci spowodowanej brakiem netu. Problem z glowy ;P qpiłam spodniczke czarna, ale satynową;) co do prezentu- daje kase- ak najprościej...i chyba najkorzystiej dla młodej pary:P bo co w koncu;D przecioez mają sobie gniazdko uwić;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×