Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hannah_37

VOLUMA

Polecane posty

Gość hannah_37

Witam, czy ktoras z Was robiła ten zabieg? I jak porównanie oczekiwan do efektow i ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volumetka
Zrobiłam poliki 2400zł i trochę małe. Surgiderm Voluma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah_37
Ceny sprawdzalam od 2000- 2500. Tylko czy ta cena jest wspólmierna do satysfakcji. Mi głównie chodzi o podniesienie kacików warg , bo w tym wieku juz opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah_37
Volumetko widze ,że jestes "oblatana" w tym temacie. Ja rozmawialam z lekarzem, poniewaz robie kilka innych rzeczy. Te kaciki opadły mi zwlaszcza dlatego,ze troche schudłam na buzi i on radził volume , a nic nie mówil o kwasie. Jak naciągam skóre na policzkach to tak ładnie sie podnosza usta. Zwłaszcza,ze to nie sa zmarszczki mimiczne tylko własnie takie typowe opadniecie. Czy Ty robiłas kwas na takie własnie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo210
Zrobiłam Volume na policzki .Załuje mam zle zrobione , wygladaja jak work i pod oczami , odznaczaja sie jak dwa pecherze , zyje w stresie na lekach uspakajajacych , chce usunac ale nie wiem czy mozna....moze Wy cos wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezadowolone dziewczyny, podajcie gdzie robilyscie policzki, tez jestem umowiona na volume, chce wypelnic doliny lez, wiec pod oczami a p. doktor polecila volume ale wasze informacje troche mnie przerazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziarrra
Czy wolumą mozna powiększyć usta? Słyszałąm o innych preparatach jak woluma, tylko innych firm. Czy ktoś cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
jest fajny nowy Varioderm,w gabinecie gdzie chodzę robią nim wszystkie rzeczy usta ,policzki .ja mam zrobione zastrzyki tym Variodermam w Fałdy nad wargą górna.Wyglądam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momi4
Witam.Bez paniki-trzeci raz na przestrzeni 4 lat zrobiłam wypełnienia volumą,wyglądam ok.Oprócz tego mezoterapia igłowa i bezigłowa-co jakiś czas oraz peelingi.Zastanawiam się w tym roku nad sculprą-namawia mnie moja lekarka....chyba się zdecyduję...podobno efekt utrzymuje się około dwóch lat,muszę jednak trochę najpierw poczytać...Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja robiłam ostatnio ...3 dni temu... Wydałam długo oszczędzane pieniądze na ten zabieg! Teraz modlę się żeby to szybko zniknęło! Dobrze wybierz lekarza! Pal licho krwiaki! Zrobiła mi krzywo po dwóch stronach, jeden polik mam większy od drugiego!!!!A oprócz tego wygląda to tak jakbym miała jakieś góry i doliny takie wzgórki tam gdzie wstrzyknęła! Nie wiem czy po to żebym poszła do niej na dostrzyknięcie? Najpierw sprawdź gabinet i lekarza robiąc tańszą rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zejdą mi siniaki w tym tygodniu pojadę do nich z pytaniem, co z tym zamierzają zrobić, jeśli mi nie poprawią podam nazwę tego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×