Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam jutro rozmowe

PRACA W SALONIE SIECI ORANGE- JAK TAM JEST I ILE PłACą??

Polecane posty

Gość ja mam jutro rozmowe

Z GORY DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde super
jest dobrze bo na szkolenie cie potem wysylaja z orange np do katwoic,warszawy,szczyrku za wszystko placa a ty tam balangujesz zdradzasz meza chlopaka naprawde jest super! potem jak juz w salonie jestes to tez mozesz bajerowac mezusia ze to szkolenie to nadgodziny i jest super! naprawde polecam wszystkim kobieta ktore chca sie wyzyc sexualnie a nie maja jak i kiedy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara m.
zapłacą ci w zalezności od tego czy szefunciowi zrobisz dobrze czy bardzo dobrze :) hehe jaja sobie robie oczywiście, jest ok-tylko klienci są upierdliwi , wk...wiają czasem poprostu, zbesztają cie, wyzwią, jakby ORANGE to byla właśnie twoja firma i ty kierujesz promocjami i wysokoscią faktury a frajer sam klepie po pół godziny co pół godziny i k..tas ma później do ciebie fochy ze fakture ma zapłacić. szczerze-OLEJ TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara m.
W JAKIM MIESCIE MASZ BYC W TYM SALONIE? TO MOZE BLIZEJ CI POWIEM ILE PŁACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara m.
ma znaczenie w jakim, bo system wynagrodzen jest prowizyjny i w jednym salonie dadzą ci 20% w innym 5% a w jeszcze innym narzucą plan na salon, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara m.
chyba ze jesteś z Koziej Wólki i uwierzysz w kit, ze wszedzie jest tak samo... oj ludzie, bądzie bystrzejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sie zwolnilam
kasjer w orange-1300 brutto okres próbny-1500 brutto po okresie Tak samo maja konsultancji. Konsultant jedzie na szkolenie na 2 tygodnie-firma oddaje za podróż i zapewnia wyzywienie-za podróż oddaja po powrocie. Na weekendy trzeba wracac do domu bo firma tego nie pokrywa. Zalezy wszystko tez od tego-pod jakiego ajenta sie podlega-ja podlegalam pod telkom-system. pozdrawiam ps praca sama w sobie nie jest zła-grunt to trafic na fajnego kierownika-ja niestety trafilam na pojebana blondyneczkę, ktora szmacila nas na kazdym kroku.Interweniowalam-nikt mnie nie sluchal to sie zwolnilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sie zwolnilam
konsultanci maja tez plany na dany miesiac i powinni je wyrobić-napisz skad jestes i jaka firma rekrutuje-PTK Centertel czy jakis ajent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs trwa tydzień
za wynajem płacą z góry, w tym wliczone posiłki ogólnie cały tydzień się balanguje i ostro stuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie się zwolniłam
przecież dopiero co odeszłam z pracy-tak?i wiem jak tam jest!!!szkolenie trwało 2 tygodnie-rozliczano nas po powrocie i to po cieżkich bólach i prośbach...poza tym napisalam wyraznie, że wszystko zalezy od ajenta salonu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs trwa tydzień
a to może jak ty się przyjmowałaś w latach 90 to kurs trwal 2 tygodnie, albo zostawili cie na drugi tydzien, bo nie potrafilas sobie poradzic z ogromem wiedzy, teraz trwa tydzień i telkom-system płaci za wzsystko z gory oprocz przejazdu, to zwracaja w dzien powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie zwolniłam
Słuchaj ja piszę-jak miałam...i zapewniam to było w tym roku, niedawno...oddają za podróż-przeciez napisałam wyraznie ale oddają bardzo długo...Wiem, bo byłam kasjerka w salonie i to ja rozliczalam delegacje. Salon był nowo otwarty-dopóki nie było kasy w kasie to nie było mowy o zwrocie za delegacje...z palca sobie tego nie wyssałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×