Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomasz654321

tele24

Polecane posty

Gość tomasz654321

czy ktos może powiedzieć coś nt. stanowiska pracownik obsługi klienta?? jakie zaorobki, atmosfera, czy jest kantowanie?? na czym ta praca polega. COKOLWIEK z agóry dziękuję za odpowiedzi, Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam że tele2 ma swoje biura że zatrudnia na takie stanowisko. Ja pracowałam na konsultant telefoniczny w Wawie (infolinia), jedna wielka kiszka, marne grosze i nie wypłacanie kasy na czas, umowa zlecenie albo o dzieło. Ogólnie firma nie cieszy sie dobrą opinią jako pracodawca. Nic nie mogę jednak powiedzieć o stanowisku o które pytasz, ale znając ich podejście do pracownika napewno nie bedzie lepiej. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz654321
ale nie chodzi mi o tele 2, tylko o tele24, a to 2 różne firmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz654321
ale mimo to dziekuję za informacje. pewnie też sie przyda na przyszłość ;) równiez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracownik obslugi klienta- dzwonisz do ludzi i sprzedajesz im uslugi tele24, kasa taka sobie, 4 zl brutto na godzine plus jakas prowizja ze sprzedazy, pod warunkiem,ze cos sprzedasz Ludzie niechetnie kupuja cos przez telefon, codziennie maja telefon z tepsy, tele2,netii i dialogu, takze kolejny telefon z firmy telekomunikacyjnej podziala na nich jak plachta na byka A Twoje byc albo nie byc w tej firmie bedzie zalezalo od sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryzanka uwazaj
4 zl brutto za h?! gdzie na litosc boska sa jeszcze takie stawki, ja pracowalam w telefonicznej obsludze klienta za 9 zl brutto i i tak nie wychodzilo duzo kasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia15687213
z tego co wiem to tam nie ma stawki godzinowej, a dają umowe o pracę- 800 zl + premia. pamietajcie ze mowa tu o tele 24 - karty takie jak telegrosik,a nie tele 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppu upupup
a praca w firmie tele24 jest na cały etat czy 3/4 i w jakich godzinach jest praca, tylko rano czy praca zmianowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×