Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkanie

problem

Polecane posty

Gość mieszkanie

moze to nie zupelnie na temat pracy ale zwiazane z pieniedzmi,nie wiemdokladnie gdzie to umiescic i probuje tutaj ,a noz znajdzie sie ktos kto zna odpowiedz. Od dwoch lat wynajmuje mieszkanie rodzinie z trojgiem dzieci,umowa podpisana ,sa nie zameldowani.Niestety od pierwszego miesiaca ich pobytu pojawialy sie ociagania z platnoscia za czynsz,nie wspomne o energii.Co miesiac mam z nimi utarczki i sa ciagle obiecanki ze wplata wplynie,wplaty wplywaly owszem ,ale ze sporym opoznieniem ,miesiac ,czasem dwa.Bylam wyrozumiala bo to malzenstwo z trojgiem malych dzieci i wiem jakie sa ciezkie czasy z praca.Niestety moja cierpliwosc sie wyczerpala i napisalam im wymowienie z trzymiesiecznym wyprzedzeniem,ku mojemu zaskoczeniu a moze i nie ,kontakt z moimi lokatorami sie urwal,nie odbieraja telefonow ,nie placa czynszu od dwoch miesiecy.Musze zaznaczyc ze nie jestem w stanie ich ,,odwiedzic,,poniewaz przebywam na stale za granica.mam do panstwa prosby o porady ,co powinnam teraz po kolei robic ,zeby odzyskac swoje pieniadze i pozbyc sie ich jak najgodziwiej,nie lamiac przy tym zadnych przepisow prawnych.Postanowilam sprzedac to mieszkanie i chcialabym zeby nowy wlasciciel odebral,,czyste mieszkanie,,czyli bez zadnych dlugow i lokatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We wrocku
We wrocku kup sobie za pomocą Srintway Hahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie
to nie jest we wrocku to miasto 40 km od zgorzelca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla cashflow
to żaden problem. Na hodowli trzody hlewnej się dorobił na bilet więc pojedzie, zrobi zdjęcia i na forum powie że to jego :) Kłamczuszek nasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albooo
Albo namówi na grę Srajpol za 5 zł biedaczek .... 5 zeta hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie
ja mam problem a wy se jaja robicie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"mieszkanie \" No i widzisz jakich \"fachowców\" pytasz o radę? Banda czubków i nic więcej. A co do istoty sprawy, to nie będę mógł ci pomóc. Jeszcze we Wrocławiu jako-tako, ale koło Zgorzelca, to mi nie pasuje. Przepraszam najmocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie
ale dziekuje ci za szczere checi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×