Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilastars

mamy majace juz dzieci-czy odczuwacie zazdrosc gdy dowiadujecie

Polecane posty

Gość lilastars

sie ,ze np kolezanka jest w ciazy? ja tak mam i nie wiem skad mi sie to bierze?powinnam sie tylko cieszyc-a ja sie ciesze i zazdroszcze dodam ze mam 1 dziecko i swiadomie nie planujemy drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfd
ja sie smieje z ludzi ktorzy maja dzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze czasem...
wiesz chodzi o to ze one sa w ciazy i to wszystko dopiero je czeka, a moje dziecko rosnie i jest coraz madrzejsze... no tak, czasami zazdroszcze, ze one dopiero beda gromadzic wyprawke, a ja odkladam za male ciuszki, a jak wiadomo te malenkie sa najslodsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
tak-ale zazdroszcze rowniez kolezankom ,ktore sa w kolejnej ciazy-chociaz zaznaczam sama nie chce drugiego dziecka-dziwne to odczucie dla mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wspolczuje ....
sama nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Ja też mam jedno dziecko chciałabym mieć drugie bo latka lecą:-(ale teraz się nie zdecyduje,załozyłam niedawno swój interes powoli się kreci więc dzidzia teraz odpada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi jest troche zal
bo jestem mloda, studiuje, rozgladam sie za praca, a niektore dziewczyny z tego zrezygnowaly i siedza w domu z dzieckiem. jestem w zwiazku, ale nie stac nas na razie na dziecko i czasem tak mysle, ze one nie musza sie niczym martwic, choc nie maja kasy, to mimo to nie dreczy ich sesja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy starałam się o
dziecko i się nie udawala zazdrościłam wsyztskim kobietą na świecie że są w ciązy i że mają dzieci :) w chwili obnecnej mam 2 letniego synka i ani myśle o zazdrości :) owszem chciałabym mieć drugie dziecko ale jeszcze nie teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam, ale tylko przez chwilę. Małe dzieci są naprawdę rozkoszne i może stąd to uczucie. Mnie to w końcu przechodzi, bo pocieszam się tym, że porodu i pierwszych dni z dzieckiem im nie zazdroszczę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
niewyobrazam sobie co bym czula gdybym w ogole dzieci nie miala ale wtedy chyba sie nie wie "co sie traci" w sensie ze jak nie bylam w ciazy a staralismy sie dosc długo to nie mialam takich odczuc jak teraz majac juz ciaze za soba moze dlatego ze bedac w ciaz czułam sie "wyjatkowo-wyjatkowa"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×