Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

fajne rurki w zielonej gorze??

Polecane posty

jutro wybieram sie po spodbnie, konkretniej chodzi mi o rurki z jasnego dzinsu. w big starze nie ma, w americanosie kosztuja prawie 300 zl, a jak wiadomo, zalezy mi tez na przystepnej cenie:) w orsayu juz bylam, w croppie i housie tez, w diversie rowniez nic nie maja....moze wy macie jakies sprawdzone sklepy?? widzialam pare dziewczyn w tajkich spodniach, tylko kurcze, gdzie one je kupily:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako zielonogórzanka i posiadaczka rurek moge polecić dwa sklepy: New Look oraz Vila. Ja akurat tam kupiłam swoje rurki. W New Looku było do wyboru kilka wzorów w bardzo przystępnych cenach. Te w Vila kosztowały 129zł. Niestety zakupy robiłam w czerwcu. Ale życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety w zg nie m a h&m nad czym ubolewam:( franky, dziekuje Ci bardzo, a moglabys mi napisac tylko, gdzie sa te dwa sklepy o ktorych piszesz?? mieszkam w sumie pod zielona gora i to od 2 miesiecy, wiec nie orientuje sie;) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprecyzowalam, chodzi mi o adres:P fajny sklep znalazlam tez dzis na kupieckiej, taka wieeeeeelka hala z tanimi fajnymi ciuchami, niestetyy zapomnialam nazwy:/ rurki mieli swietne z tym, ze wszystkie ciemne, a ciemnych to mam pelno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New Look jest na Kupieckiej na przeciwko biura podróży. Tam kupiłam jasne rurki chociaż ciemnych tez było sporo i być może o tym sklepie właśnie mówisz. A Vila też jest na Kupieckiej tylko na samym dole blisko skrzyżowania z Hermesem. Na deptaku koło Trolla jest też No More - niskie ceny i może tam też znajdziesz jakieś jasne spodenki. Powodzenia! Aha a jak masz samochód to wybierz się do New Looka na Objazdowej - to pod wiaduktem koło Tesco. Powodzenia w szukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dobra wiadomość, H&M będzie już w przyszłym roku w Focus Parku (stara Polska Wełna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurki z kremem
są najfajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×