Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia24..

wąski tułow, średni biust,większe kościste ramiona-JAKIE BZLUZKI KUPOWAĆ?

Polecane posty

Gość madzia24..

chodzi mi o krój, jaki kupic abu owiększyć biust, odwrócic uwagę od ko0cistych ramion?? jaki dekolt, jaki materiał, krój, poradzicie cos? teraz w sklepach same golfy czy mi pasuja? albo wielkie dekolty ale do pracy z dekoltem nie pojde wiec jaka bluzke kupic? koszulowe odpadaja bo guzik odpina mi sie na biucie i nie wiem co na to poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja bym ci odradzila golfy, ale na zime dla ciebie wręcz idealne bylyby swetry ktore maja taki jaki wieeeeelki kolnierz, ktory jakby sie na ramiona zaklada...oo wiem:D wkleje jakas fotke:P http://j.luxlux.pl/l996/9d94eb9e0020b7ac455396c2/215935.jpg cos tego typu, ale ten golf musi byc na tyle duzy zeby zachodzil na ramiona. a do pracy...chyba najlepiej bluzka z duza iloscia falbanek na biuscie. odradzilabym bluzki zawiązywane na szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia24..
kurde ale fajny gdzie taki kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on cos robi zeby
takie golfy poszerzaja ramiona:O kupuj wszytsko w serek to wyszczupla niesamowicie ramiona. Co do piersi to zaloz push upa i gitara:) wiem co mowie mam identyczna sylwetke i interesuje sie moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest pierwszy lepszy jaki znalazlam, a to i tak nie jest taki o jaki mi chodzilo:D musi miec baaardzo duzy ten golf, zeby zachodzil an ramiona, wtedy je \"ukryjesz\". wiesz co, mysle, ze praktycznie wszedzie! ja sama jestem w posiadaniu takiego sweterka ale rzadko go nosze, bo ubieram sie na sportowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on cos robi zeby--> wiesz, to tez zalezy jaki dokladnie bedzie ten golf. bo jesli z dosc cienkiego materialu to nie poszerzy ramion. jak bedzie bardzo gruby to owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on cos robi zeby
kurcze no wlasnie jak bedzie jej schodzil ten golf na ramiona to przeciez przyciagnie uwage ludzi na ramiona:) a tego przeciez nie chcemy;) tylko serek pod szyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on cos robi zeby
no tak najlepiej wszytsko mierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie koniecznie:D a nawet jak ludzie spojrzą na te ramiona to one i tak beda przysloniete i nie bedzie widac, ze są kosciste. a jesli chodzi o serki...mialam znajomą [strasznie chuda] i ubierala sie przewaznie w obcisle bluzki, w serki itp. i nie wygladalo to ciekawe...wydaje mi sie, ze wlasie w takich bluzkach rzucaja sie w oczy ramiona. ja tez jestem w posiadaniu dosc szerokich ramion, ale chodze w bluzach więc nie mam na szczescie problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020

×