Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motorola

dobry przepis!!!!!!!!!PYCHA

Polecane posty

Gość motorola

POTRZEBA:3 filety z piersi kurczaka,0,5kg sera żóltego,35 dag pieczarek,5 jajek,sól,przyprawe do kurczaka,4 ząbki czosnku(lub wg uznania mniej albo więcej),bulka tarta,olej,patelnia,:) a więc: kroimy na małe paseczki opłukane piersi z kurczaka i wkładamy do większej miseczki, w tym czasie ścieramy na tarce ser (lepiej gdy kupimy ten w całości niż w plastrach to będzie łatwiej) i pieczarki ,mozna je posiekać lecz na bardzo drobno,łączymy je razem w misce z kurczakiem ,wbijamy3 jajaka,siekamy i dodajemy czosnek,sól pieprz czy inne przyprawy wg uznania.Teraz formujemy z przygotowanych składników kuleczki ,wielkość również wg uznania,obtaczamy je w bułce tartej i dokladnie smażymy a raczej kulamy po patelni obsmazając na rozgrzanej oliwie.Zapewniam iż owe kotleciki z serem i pieczarkami sa wysmienite ,moj facet stracil dla mnie głowę właśnie przez nie -teraz jest moim męzem:))SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjfhk
a to sie trzyma wszystko razem? nie rozleci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola
MUSISZ DOBRZE JE SKLEIC TZN FORMUJESZ JE TAK JAK MIELONE NA TAKIE KULECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjfhk
a te paseczki to jakie duze musza byc? moze byc kostka, taka mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on cos robi zeby
a jaka robisz mniej wiecej srednice kuleczki i ile smazysz ja(jestem poczatkująca kucharka i nie znam sie jeszcze dobrze na gotowanku;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola
NO TAKIE MNIEJ WIECEJ 3 CM NA 2 CM MUSZĄ BYC CIENSZE I MNIEJSZE TO WTEDY CI JE LATWIEJ BEDZIE ZLEPIC I BEDĄ SIE DOBRZE TRZYMAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola
MUSISZ JE SMAŻYĆ TAK MNIEJ WIECEJ JAK BULKA CI SIĘ ZROBI CHRUPIACA TYLKO NIE PRZESADZ BO STOPISZ CALY SER WIEM JEST TROCHE Z TYM BABRANIA ALE EFEKY JAK SIE POSTARASZ I TROCHE SPOCISZ:) PIORUNUJĄCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on cos robi zeby
a ile smazysz? tak na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on cos robi zeby
aha dzieki za odp :* jutro sproboje to zrobic (uwielbiam takie smaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola
YYYH MIAŁO BYĆ 3 JAJKA TAK JAK NAOISALAM W PRZYGOTOWNIU A NIE 5 ....SAMA NIE WIEM O CZYM WTEDY MUSLALAM EHHH:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mają
być piersi podwójne czy pojedyńcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżam
mmmmmmmm odswiezam ten topic bo zrobilam przepis moyorolki i wyszlo super pozdrawiam motorole i dzieks za przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie dobre te kuleczki
dobrrze smakują z sosem czosnkowym a wy jak je jadlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie - te filety to pojedyncze czy podwójne? Na moje oko pojedyncze, bo kto by wtedy zjadł to kilo mięsa, ale wolę się upewnic. A czy kurczak nie zostanie surowy, jak się obsmaży to tylko tak trochę turlając do przyrumienienia bułki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×