Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agi212

kiedy drugie dzieciątko? jestem pełna obaw...

Polecane posty

Gość najlepiej
oj agi to ustal ze do 31 :D i do dziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poronilam drugą ciąże w lutym :( Teraz mąż mnie namawia zebysmy spróbowali , a kiedys to ja go namawialam a ja sie boje , juz sama niewiem czy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
co ty Ciaza fajniejsza niz produkcja Lepszy seks bez produkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
oj Gabi - strasznie mi przykro :( rozumiem, ze jestes pelna obaw ale mysle, ze i tak warto probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
gabi nie wiem co ci powiedzic :( nie wiem co czujesz bo nie moge wiedziec twoja decyzja jest trudniejsza niz moja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
nie chce cie urazic ale moze probowac od razu? chyba im dalej tym trudniej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
mieskoooo skad tys sie zerwal? jast forum dla twoich zainteresowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
nie moge sie wypowiadac w temacie poronienia - bo dziekuje Bogu - nic takiego mnie nie spotkalo; wiem tylko jedno - nie mozna pozwolic by strach i lek kierowal naszym zyciem; decyzja napewno jest dla Ciebie trudna- zwlaszcza po takim przezyciu - ale wierze, ze cokolwiek zdecydujesz, bedzie dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie im pozniej tym trudniej, po poronieniu musialam czekac 6 mies a teraz to juz wymyslam ze przcy nie mam a to dziecko do szkoły za rok i bedzie wiecej wydatkow jedna pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
porownanie moze nie bardzo ale to chyba tak jak z upadkiem z konia Trzeba wsiadac jak najszybciej sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
gabi - tak naprawde uwazam, ze kwestie finasowe, organizacyjne, praca itp to sa rzeczy wzgledne - dzis sa, jutro ich nie ma; liczy sie to czego tak naprawde chcemy - reszta sie ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze wiedziałam, że jak najszybciej jedno po drugim :) mimo bardzo cięzkiego pierwszego porodu, gdy tylko było możliwe, mieliśmy drugie dziecko:) dzis dziewczynki mają 6 i 5 lat! nie ma większych przyjaciólek :) owszem, początkowo było ciężko... ale nie na tyle, bym chciała, by odległość czasowa między kolejnymi dziećmi była większa! ps. między 3. a 4. (chłopcy) jest róznica 20 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
gruby misiu - ale masz farta :D 2 dziewczynki i 2 chlopcow fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
gabi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
moje drogie ja chyba tez pojde sie popluskac moze jak mezus wroci to popracujemy nad ta 6 :P i moze mala szybciej wyskoczy dzieki temu??? tak sobie mysle, ze to same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
buziaki dla Was 😘 do napisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam bo jutro dzien najlepiej jak bedzie po wszystkim to daj znac jak bylo i czy corcia pa:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś888
jeśli ktos ma cos do powiedzenia na ten temat to zapraszam bo tez jestem zainteresowana co o tym sadzicie .Mala roznica wieku czy wrecz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×