Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagraniczna

jak wyglada Polak za granica??

Polecane posty

Gość Ojojojo
jekaterina------->DURNOTO JEDNA, PRZECZYTAJ CALY POST I WTEDY PISZ. Ja doskonale znam zasady ortograficzne i nie wtykaj mi paszczurze. Pewnie sama siedzisz za granica i puszczasz sie z bambusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtusss5
a co ma sie puszczac z polaczkami???heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no robi i to jaka
juz wam mowi jade dzis pociagiem 4 siedzenia, takie ze stolikiem pomiedzy 2 panow LEZY twarzami na stole, widac ze albo podpici, albo totalnie "zmwczeni" - brudnawi ... czerwone geby, nieostrzyzone karki z blond wlosami skad wiem ze Polacy?? kto byl za granica ten wie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no robi i to jaka
kekekekke A Polka: Jeansy gumowane z Polskiego bazarku z szerszymi nogawkami do tego chinska gumowana katanka na nogach biale kozaki albo biale trzewiczki.Na glowie PASKI ( czyli nieudolne niby pasemka syche na glowie) do tego pomaranczowa tapeta albo wersja na CIOTKE czyli ufarbowane na borda,burgyndy wyciete przez najtanszego fryzjera w Polsce a potem kopiowane tutaj przez kolezanke i utrwalone lakierem.Geba blada szeroka i zaciete usta łypiaca z byka na innych.Albo total KOZA figura kwadratowa duza d**a male cycki ubrana w bistorowe bluzeczki albo akrylowa sweterki zapryszczona szara blondynka z Ciapatym pod reke . A jak sie panosza i wmawiaja sobie jakie to GWIAZDY heheee to ja juz wole usmiechniete ladne Angielki z duzym biustem i ladna cera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no robi i to jaka
cytat" kekekekke A Polka: Jeansy gumowane z Polskiego bazarku z szerszymi nogawkami do tego chinska gumowana katanka na nogach biale kozaki albo biale trzewiczki.Na glowie PASKI ( czyli nieudolne niby pasemka syche na glowie) do tego pomaranczowa tapeta albo wersja na CIOTKE czyli ufarbowane na borda,burgyndy wyciete przez najtanszego fryzjera w Polsce a potem kopiowane tutaj przez kolezanke i utrwalone lakierem.Geba blada szeroka i zaciete usta łypiaca z byka na innych.Albo total KOZA figura kwadratowa duza d**a male cycki ubrana w bistorowe bluzeczki albo akrylowa sweterki zapryszczona szara blondynka z Ciapatym pod reke . A jak sie panosza i wmawiaja sobie jakie to GWIAZDY heheee to ja juz wole usmiechniete ladne Angielki z duzym biustem i ladna cera ! " rozumiem, ze TY jako opisana statystyczna Polka patrzysz z niemym podziwem na twoje sliczne kolezanki= obrazy do nasladowania - Angielki z ladna cera i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis Puchatek Z Raju
Ale z was pizdusie! ten, kto byl za granica, zna widok Polki KURWY i Polaka cmoka i zlodzieja. Ja mieszkalam poza granicami kraju 2 lata i Polaczka mozna rozpoznac z 4 km, ale Polka to jeszcze gorsze zjawisko. Tandetna, kolorowa krolowa kiczu z tipsami, z pasemkami, butami na 12-cm obcasie, w krotkiej mini z murzynkiem bambo-zwykla DZIWA. OBRAZ NEDZY I ROZPACZY. Takie Poleczki maja pozniej dzieci, tatusiowe NN i bajka krolweny sie konczy na zachodzie. WSTYD!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komitywka
Bardzo sie ciesze ze nie mieszkam w Anglii i bardzo mi was zal ze musicie na cos takiego codziennie patrzec.... :-D Tu gdzie ja mieskam Polki i polacy zlawaja sie z otoczeniem, na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlak z Londynu
"Tu gdzie ja mieskam Polki i polacy zlawaja sie z otoczeniem, na szczescie... " zdradz nam gdzie mieszkasz? Pewnie w Sieradzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadbany, niezle wygladajacy, sympatyczny i...szukaajcy na sile dziewczyny, bo jest erotomanem. To moj eks. Mieszka w San Francisco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komitywka
W Paryzu , Polaku z Lonynu. I jak tu przyjedziesz i pokazesz mi Polke albo Polaka na ulicy to Ci zwroce honor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a polka
polka wyglada niestety tak: pasemka w kontrastowym kolorze, za mala bluzeczka niczym sciagnieta z mlodszej siostry, obcisle dzinsy czesto jasne, koturny lub buty z czubem, skorzana kurtka-plaszczyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooooooooo
a ja nie mam odrostów,pracuje w klinice stomatologicznej,nie mam tipsów,chodze do fryzjera i kosmetyczki,na siłownie,mam meza Polaka,ktory pracuje w firmie klimatyzacyjnej.Czy nie jestem Polka?a moze powinnam sie przefarbowac lub załozyc dzinsowa mini??Nie wszyscy sa tacy sami,jak dla mnie naszczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlak z Londynu
"W Paryzu , Polaku z Lonynu. I jak tu przyjedziesz i pokazesz mi Polke albo Polaka na ulicy to Ci zwroce honor... " :) bedac pare miesiecy temu w Paryzu w samym centrum moja uwage zwrocilo 3 gosci spieszacych sie gdzies z torbami bazarowymi, flanelowe koszule,wasy i fajka w zebach. Oczywiscie wsiedli do auta na Polskich numerach. Po ich odjezdie w poblizu krecila sie straz miejska wyraznie kogos szukajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrobie z Irlandyyyy
Polak- wszyscy prawie tak samo obcieci:) obowiazkowy plecak:)dzinsy:) czesc- to fakt-problemy z uzebieniem:( ale nie wszyscy Polki-wyskubane brwi, kosciste,pomaranczowe od solariow,z niemodnym balejazem na glowie, maja lepszy angielski od swoich facetow to opinia ludzi doe mnie z pracy-Irlandczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te polaczki
"kosciste" hahah dobre.........a one tak walcza z nadwaga!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te polaczki
"kosciste" hahah dobre.........a one tak walcza z nadwaga!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajco
no cóż ja mogę opisać POLKE w Anglii: * Balejaż na głowie(dziewczyny! balejaż dawno już niemodny a wy sobie robicie krzywdę) * Odrosty(no comments) * Wygolone kompletnie brwi i narysowane kredką (urody to wam nie dodaje, wyglądacie jak po chemioterapii za przeproszeniem) * Pomarańczowa skóra (spowodowane to jest samoopalaczem lub solarium) Idzie taka POLKA i świeci swoją pomarańczowością * Papierosek w buzi (odstraszające) *Obcisłą biała bluza adidasa czy pumy, oraz możliwe białe spodnie * Tipsy (w niektórych przypadkach nie występują) I tak zrobiona POLKA uważa się za najpiękniejszą na świecie bo zaczepiają ją na ulicy i walą miłe texty... żal dziewczyn.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia klozetowa
o jej jej u nas w ubikacji takie lalunie przylatuja co noc- nie domyte i perfumki u nich tanie z bazarka. raczek nie myja jak kupke robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllila
angielke tez widac z daleka- wlos na prostownice ,buty typu kapcie,kurtka z kozuszkiem bardzo krotka i odrazajacy makijaz a i paznokcie czesto z poodpryskiwanym lakierem owszem zdazaja sie w mojej miescine wyjatki.czego chcecie od tipsow 95% angielek je nosi -nie znaczy ze ja lubie.jak ktos w polsce byl burakiem to przyjazd tu nic nie zmieni,nie zdazylo mi sie spotkac osob o wyzej wymienionym wygladzie ani panienek pod reke z obcokrajowcem a moze poprostu nie zwracam na to uwagi bo to nie moj interes(50% angielek bielutkich jak snieg ma kolorowe dzieci)wiec uwazam ze kazdego to osobista sprawa z kim sie prowadza!!!!!co do polakow to owszem jest roznie bylam w sobote w banku i spotkalam pana po 50 ubranego w moro- wojskowe z polska naszywka wiec po krotkim zastanowieniu stwierdzilam ze poprostu dopiero co wyrwal sie z pracy i zalatwia cos w banku ktory niestety czynny jest do 17.30 a polacy czesto pracuja od rana do nocy i co malam go niby potepic bo jest zle ubranym polakiem ktory zarabia na rodzine!czy wy wszyscy macie takie bogate i super wygladajace rodzinki w polsce bo zaloze sie ze jakis kaziu czy heniu mieszka na wsi i nie ma za co zyc!!!!a polowa ludzi tu przybywajacych to osoby 40-50 letnie wiec litosci prosze, nie usprawiedliwiam papierochow i alkocholu ale w kazdym kraju ten sam problem istnieje nie my jedni i nieostatni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komitywka
Polaku z Lonynu - skoro "wsiedli do auta na Polskich numerach" to raczej tu nie mieszkaja... Zdaje sie ze mowimy o Polakach mieszkajacych za granica... no ale i tak cie nie przekonam, oczywiscie ty masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrobie z Irlandyyyy
fakt- skoro juz przedstawiamy w krzywym lustrze Polki to moze i Irlandki?:D Irlandka- jeden kolor wlosow, prostowane najczesciej chemicznie, zachrypniety glos, ubrana w legginsy ,bluzke w milion ciapkow,obowiazkowo baletki,obwieszona bransoletkami,wisiorkami itp. paznokcie sztuczne ale najczesciej najtansze ze sklepu naklejane a nie robione u manicurzystki:) Irlandczyk- dzinsy, koszulka ktora wyglada jakby ja juz 3generacje nosilo, obowiazkowo z napisami, wysiepana z lekka na rekawkach.. brzuchaty niezaleznie od wieku od picia piwska, szpanerski tel.komorkowy,wlosy na zel, kolczyk w uchu, czasem w obu! z cyrkonia(mlodsza generacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
buhahaha usmialamsie z opisu irlandczykow.co prawda ja pisze z londynu ,ale umnie na willesden green takich z opisu pelno w irlandzkich pubach kurcze totalnie nie pasuje do opisu mam swoj kolor wlosow swoje dlugie paznokcie biale spodnie mam jedne na lato,plocienne eleganckie nie mam pomaranczowej cery i skory ico najgorsze , chyba sie zaplacze-- niemam nic, aleto kompletnie nic marki adidas nike mam stanik do biegania i to o zgrozo -bialy!!!! moj maz ma wlosy na glowie i jedna pare butow marki puma-na silownie chyba trzeba zaczac nadrabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
cholera..ja tez mieszkam w Londynie i tez nie mam nic z opisu Polki, moze tyle, ze jestem szczupla, ale nie chuuuda i mam meza obcokrajowca, ale bialego i nie polecialam na jego kase, bo jest nawet ciut biedniejszy ode mnie... ale ostatnio widzialam pare w metrze i od poczatku wiedzialam, ze to Polacy...i nie pomylilam sie.. on-czerwona twarz,dresy, lancuch na szyi, niosl cos w czarnym worku na smieci ona-biale jeansy, wysokie czarne kozaki, spodnie w nie wpuszczone, bluzka czarna z duzym dekoldem i jakimis dziurami na rekawach, blondynka tleniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holeukuk
ja tez mieszkam w Londynie, mam meza obcokrajowca, rowniez ciut biedniejszego ode mnie :P i nie wygladam jak polka, nigdy mnie nikt za nia nie wzial!!! Moj maz nie jest czarny, chociaz moglby byc nic mi do koloru skory! I nie polecialam na jego kase. Ale fakt polaczkow pasujacych do tych opisow jest mnustwo!!!! powtarzam mnustwo!!!! Na km rozpoznaje, te pasemka, dziadoskie dzinst, brzuch na wierchu, zolte zeby i rozowe spineczki. wstyd a o facetch to juz w ogole szkoda sie wypowiadac:( zenada..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richard
a ja mam wlosy farbowane na naturalny blond o dziwo kazdy mysli ze to moje,maluje twarz kazdego dnia dyskretnie podkreslajac swoja urode,zwolenniczka tipsow nie jestem ale czasami trzeba zaszalec,ubieram sie calkiem normalnie mieszam rzeczy tanie z drozszymi,uwielbiam buty kazde ale z gustem noszone i z trendem mody.nie wstydze sie ze jestem polka wrecz przeciwnie!!!!!!!nie uwazam sie za gwiazde i ksiezniczke!!!!!!mam 30 (prawie) a w pracy mysla ze ok.23,24 ach zapomnialam dodac ze chodze do solarium BARDZO RZADKO!!!!mimo tego ze pracuje w malej fabryce zawsze staram sie byc wzglednie ubrana i kobieca(nie mowie o wywalaniu cyckow na wierzch gdzie popadnie) nie zajmuje mi to wszystko wiele czasu i nie stoje przed lustrem pol dnia bo rodzina z glodu by umarla. i taka jestem wiec polska kobieta.meza mam ,,dresowca '' bo lubi wygodne luzne ciuchy,glowe ma lysa ale to ze wzgledu na prace!!!!!!;) wygladamy normalnie wedle naszych finansowych mozliwosci,stawac na glowie nie bede zeby zadowalac innych i nie szarpac opini polek w angli!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta*26
ja nie mam blond tlenionych włosów, nie nozę za ciasnych dzinsów, szpilek ani różowych bluzeczek i długaśnych tipsów też nie mam......... Mój facet to nie żadn żel ani dres ani paker, jest szczupły wysoki ma dłuuuugie włosy - ludzi biorą go za Hiszpana albo coś w ten deseń... a My to zwyczajni Polacy w UK :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia klozetowa
do richard---maz ma glowe lyse ze wzgledu na prace------------ napisz sloneczko gdzie on pracuje bo glowie sie juz od godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
babciu-mnie tez to zastanowilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko ci nie powie
ale prawie wszyscy tam pracujacy sa lysi lacznie z angolami!!!!!!!to nie praca na bramce bo mysle ze takiej babciu klozetowa odpowiedzi oczekiwales!!!!!!!:0 a ja nie lalka barbi z wlosami po pas.narka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru guru
co do Irlandczykow, to mozna tez czesto zaobserwowac dluuugie spodnie typu dzins - wchodzace pod buty, obowiazkowo wysiepane na koncach, co przy tutejszej pogodzie - deszcze, plucha, wyglada wyjatkowo nieestetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×