Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byoung

b.young

Polecane posty

Gość byoung

Co sądzicie o ich ubraniach.Ja słyszałam opinię,że to może być tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajasmina
Ja właśnie zamówiłam na allegro cos z tej firmy i jestem bardzo ciekawa czy będzie to rzecz dobra garunkowo. Wypoeirm się jak dostane sweterek :) Może ktoś jeszcze się wypowie na pewno ktoś miał już coś do czynienia z ubraniami tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia35
podbijam, co sądzicie o ciuszkach tej firmy? mi się bardzo podobają, kupiłam już na allegro 2 rzeczy i wydają się na prawdę ok, dobry materiał, fajnie skrojone. I co najważniejsze długie rękawy i długie nogawki, czyli to z czym zawsze jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededeeded
fajne sa te ciuszki a na necie o wiele tansze niz w sklepie ! ja mam kilka rzeczy i naprawde jestem zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2 lat mam czerwoną bluzę welurową tej firmy kupioną w lumpku i właściwie nic się z nią nie dzieje, troszkę tylko ściagacze sie rozciągnęły, ale swoje lata już ma. Ogólnie uważam,że jakość bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia4532
ja kupilam nowke na allegro z metkami mam ja 3 lata i do dzis wyglada jak nowa. gatunkowo rewelacja a zaplacilam 17zl;p na metce byla 3 razy drozej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia35
Szkoda, że nie ma tego sklepu w Polsce, ale pewnie ceny byłyby kosmiczne. Ja wylicytowałam nowy żakiet i spodnie - razem z przesyłką 60zł więc naprawdę okazja. Jest kilku sprzedawców na allegro, którzy oferują sporo tych ciuszków, więc na pewno jeszcze nie raz się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×