Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 29p

nasze dzieci w anglii

Polecane posty

Gość Karolinaa...
Mozecie sobie pomyslec ze jestem jakąs glupiom nastolatkoa ktora ma pretensje do calego swiata.... Rozumiem Moja mame ze tutaj przyjechala poniewaz w polsce niebylo dla nas najlepiej bo nigdy niebylo duuzo kasy ale poprostu niewie dlaczego niezapytalamnie o zdanie.... ja naprawde chce wrucic do polski tylko niewiem jak mame przekonac :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mowcie ze 6 latek
moze tesknic za Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karolinyyyy
Wcale nie uważam że jesteś głupia nastolatką. Rozumiem że tęsknisz, ale daj sobie troszkę czasu może zaakceptujesz nowy kraj ;) Poza tym postaw się na miejscu mamy, ona chce mieć ciebie przy sobie, liczy na to że z czasem nie będziesz aż tak tęsknić, mama chce Ciebie wychowywać a nie oddać babci, bo gdyby zgodziłą sie na Twój powrót do Polski to tak jak by Cie oddała, a z pewnością mama bardzo Cie kocha i nie zniosła by takiej rozłąki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa...
No to ja powiem pani ze by zniosla... Ja wiem ze mama chce dla mnie jak najlepiej ale luudzie uszanujcie tesz moje uczuucia prubowalam sie przyzwyczaic ale niepotrafie.... naprawde prubowalam ... ale mi to niewychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co nas nie zabije.....
to nas wzmocni. Nie wolno dzieci pod kloszem chowac. NAbywasz dziewczyno doswiadczenia!!Zyciowego. to ci sie w zyciu przyda,wiesz ze nie zawsze jest tak jak bys chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co nas nie zabije.....
ja mysle ze jak sie jest w tym wieku (14-15 lat)to mozna sie do wszystkiego dostosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie !! Na litosc Boska nauczcie sie pisac !!! \"nie rubcie\", \"opuznia\", \"bendzie\", \"wrucic\", \"prubowalam\" ... Przeciez od tego zeby bola !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa...
Z tego co piszecie mozna tylko wywnioskowac zee dziecii niemaja nic do powiedzenia.....a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy droga Karolinko
Gdybys Chciala wyjechac a mama nie to posluchalaby cie i wyjechala?? Raczej watpie,jestes w tym wieku ze o tobie i twoim zyciu jeszcze decyduja rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika0108
Jestem w Anglii od sierpnia. Przyjechałam z dwójką dzieci do męża (syn ma 8 lat a córka 21 miesięcy). Byłam nastawiona na wyjazd bardzo pozytywnie i marzyłam zostać tu stałe. Mąż ma świetną pracę, wszystko jest niby w porządku ale ja nie potrafię tu żyć. Od wielu miesięcy płaczę i marzę o powrocie do domu. Najbardziej boję się o syna. On jest bardzo wrażliwym dzieckiem i wszystko mocno przeżywa(od kilku miesięcy leczę go na tiki nerwowe) Błaga mnie żebyśmy wrócili do domu. Ostatnio powiedział mi, że tu umiera. Widzę jak wygląda jego dzieciństwo. Poza szkoła nie ma kolegów, nie ma z kim biegać, grać w piłkę, całe popoludnie spędza na sofie. Już nie mam sił proponować mu zabaw i spacerów. W szkole sobie radzi dobrze ale bardzo często płacze i nie chce do niej chodzić. Chcę żeby mój syn miał szczęsliwe dzieciństwo. Ja też tęsknie za wszystkim i wszystkimi. Kupiłam bilety na czerwiec i chcę wracać do mojego domu. Nie wiem czy dobrze robię. Szkoda mi zostawić tu męża. Wiem że to wszystko zrobił dla nas ale ja nie potrafię, nie mam już sił. On na razie nie chce wracać. Co będzie dalej - nie wiem, czy robię dobrzę -nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika--bardzo mi przykro,ze nie dajesz rady.Wiem jakie emocje Toba szargaja.Tez mam syna w tym wieku i jemu rowniez bylo brak kolegow,biegania po podworku.Nie znal jezyka i to go dodatkowo stresowalo.Dzis juz jest lepiej.Dzieki szkole a zwlaszcza panu dyrektorowi udalo sie nam znalezc szkolke pilkarska dla syna.Ma treningi 2 razyw tyg. a w soboty mecze z innymi druzynam.Bardzo duzo mu to dalo i dzis juz nie chce wracac do Polski.Moze warto by bylo pomyslec o jakis zajecia dla niego wlasnie po szkole z rowiesnikami.Popytaj w szkole,napewno Ci pomoga.Powodzenia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgtfregt
kika0108 przestan sie mazgaic i wez sie za siebie!!! Jak dziecko bedzie widzialo ze z toba wszystko ok to syn zmieni nastawieni. W kazdym miescie jest teraz polska szkola zapisz synka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bierz się w garść, zrób coś żeby syn zadomowił sie w UK, to ze nie ma kolegów to Twoja wina i syna bo nie próbujecie, macie złe nastawienie i to wszystko psuje. Poza tym powiem ci tak, zostawiasz mężą to przygotuj się na rozwód bo niestety wiele par nie przetrzymuje takiej rozłąki, a Ty powinnaś byc przy mężu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnertttia
Karolina - mam tylko nadzieję, że ortografii angielskiej nauczysz się lepiej niż polskiej 🖐️ a jak ci się nie podoba, że mama zarabia na twoją doopę, to wracaj do Polski i idź pod latarnię.... co za młodzież tępa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
innnertttia trzeba być chamem, prostakiem i debilem żeby napisac coś takiego 14 letniemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnertttia prostaku jak nie
masz nic mądrego do powiedzenia to siedź cicho!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnertttia
no tak pogłaszczcie ją po główce... dzieciak chyba nie wie co to życie, jak posiedzi w biedzie nie mając ciepłego obiadu, lodówki, pralki, a pod koniec miesiąca nawet na chleb nie ma (tak, tak obecnie też tak niektórzy żyją) to wtedy jej przejdzie niedouczona po polsku, to pewnie i angielski leży. jak angielski leży, to pewnie nie ma kontaktu z brytyjskimi osobami w swoim wieku. w Polsce mogła szpanować nową bluzeczką z bazarku czy plastikowymi tipsami, a dla tych dzieciaków pewnie jest nikim (no tu frustrację można zrozumieć) nie chce jednak przyznać racji rodzicom, którzy zapewne DLA NIEJ chcą mieć więcej kasy i lepsze warunki. kontynuując szkołę w UK w tym wieku ma szansę osiągnąć dobre stanowisku już w wieku 22 lat np. no ale przecież to się nie liczy wkurzają mnie takie smarki, dla których się nie liczy skąd rodzice wezmą kasę na jedzenie dla nich, czy modne ciuszki, tylko własna wygoda. owszem mogli ją zostawić w Polsce, ale co tu czeka dzieciaka który na półmetku gimnazjum nie potrafi pisać poprawnie? co najwyżej liceum sredniego formatu i jesli studia to rownie marne, a potem praca w spozywczaku, bo nie oszukujmy się jak się nie ma kasy to się wiele nie osiągnie - złote czasy karier od dziecka rolnika z pipidówy do profesora już minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy droga Karolinko
POPIERAM w pelnej rozciaglosci!!! dziecko drogie ,pomysl jaka przyszlosc czeka cie w Polsce! Teraz tak, kolezanki,zabawa. Ale Twoje zycie zalezy od Ciebie i tu masz lepszy start.Wiec wez sie do roboty zacznij sie uczyc jezyka angelskiego i polskiego tez a przyda ci sie.mozesz zostac tlumaczem, nie wiesz jak to sie tutaj ceni? A po skonczeniu 16 lat w Anglii masz praktycznie nieograniczone mozliwosci rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa...
Ortografia to juz moj problem... a bieda to wiem co to znaczy bo to ja ku*** niemialam co do garnka wlozyc przec cale 3 tygodnie i dobrze wiem co to znaczy i niebedziesz mi mowic ze mialam jakies tipsy b mam w du*** jakies laski rozowe i mozesz wiezyc lub nie ale ang. umiem dobrze i wali mnie co myslisz ale pod latarne niepujde bo niejestem jakas dziwka ktora zawsze miala pelno kasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mama niepracoje na mnie bo jest bezrobotna jesli jusz na mnie naskakujecie....Pozdroo dla tych krorzy mnie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgssss
a co tu rozómieć porarzka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mama w UK
Karolinka zal mi cie naprawde, jestem mama dwoch chlopcow i nie wyobrazam sobie zeby w tym kraju byli nieszczesliwi;)) Ale oni mimo ze maja braki w przyjaciolach i tez czasami marudza mimo ich wieku 11 i 16 latek dawaja rade bo chca byc ze mna. Nie mieszkalismy z soba prawie dwa lata i ta rozlaka pokazala jak bardzo tesknilismy za soba. Nie wiem co twoja mama na to ze tak ci tutaj zle ze piszesz na forum zamiast z nia porozmawiac , moze pojedziesz do polski na wakacje? Pamietaj ze zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma,i potem latwo sie rozczarowac ,pamietaj ze czas nie stoi w miejscu ze ludzie sie zmieniaja ,twoje kolezanki w polsce tez i kazdy ma swoje zycie. Nie wiem w jakich warunkach zyjesz w Anglii ? gdzie jest twoj tato? czy masz swoj pokoj? opisz troche twoja sytuacje. pozdrawiam cie dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mama w UK
I do nie ktorych wypowiedzi wyzej. Zastanowcie sie dwa razy zanim krzykiem i blotem sponiewieracie dziecko jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinoooooooooooooo
olej tych złośliwców bo pewnie wkurza ich to co sami pzrezyli, nie klnij nie zniżaj sie do poziomu krytykantów. Trzymam kciuki żebyś w końcu zaakceptowała sytuację, moze kiedy podziekujesz rodzicom za ta decyzje ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa...
wole nieopisywac wszyscy tylko krytykuja mnie wali mnie to po czesci bo i tak zrobie tak jak bede chciala..... zegnam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicccccccccc
wychowywac dzieci tu nie chcecie. nawet nie wiecie co sie teraz w polskich szkołach dziecje. ja sie ciesze ze moje dziecko nie pojdzie do polskiej szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się cieszę
że moje dzieci zmienią szkołę, tu w Polsce nauczyciele sa okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×