Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .Pomocy.

Czy wpisać to w CV?

Polecane posty

Gość .Pomocy.

Witajcie.Mam takie pytanie.Otóż:czy wpisujecie w CV w "Doświadczeniu zawodowym" także pracę na umowę o dzieło,kiedy było to jednorazowe zlecenie? Może to pyatnie wydaje Wam się dziwne,ale tyle się już naczytałam,że sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuj, zawsze to male ,ale doswiadczenie dla pracodawcy bedzie to tez informacje,ze nie siedzialas bezczynnie tylko cos probowalas robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcome to poland
tak i zaznaczam ze to umowa o dzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Pomocy.
Dziękuję Wam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Pomocy.
Jeszcze jedno pytanie w tym temacie ;) Wpisując umowę o dzieło,jaką datę wpisujecie do CV? Bo ja mam na tej umowie dwie różne daty,tzn. datę sporządzenia umowy i datę wykonania zlecenia.Jak mam to wpisać? Będę wdzięczna za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halotojapedzedociebie
no ja szukam teraz pracy w dziale hr i raczej nie wspisuje do CV tego że dorabialam przy wykladaniu towaru na pólki w carrefurze tak samo nie pisze o tym co nie mialo zupelnie zwiazku z tym co chce robic bo potem na rozmowie pytaja sie czemu robilam tak rozne rzeczy i czy mialam prblem z okresleniem tego czego chce a ja poprostu chcialam dorobic ale dla niektorych pracodawcow to marne wytlumaczenie dlatego cv zmieniam w zaleznosci od miejsca pracy,teraz np. napisalam tylko o wolontariatach pracy w banku handel cos co w jakis sposob rozwijalo na prawde tu nie chodzi o to by zebrac jak najwiecej doswiadczenia i miec co wpisac do cv tylko zeby mieć w czym wybierac i moc manewrowac doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×