Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak sie zapytam a co

Boots

Polecane posty

Gość a tak sie zapytam a co

Dziewczynki miaszkajace w UK, co myslicie na temat podkladow z Bootsa No7? Dobre? Niedobre? Jak tak dlaczego, jak nie rowniez dlaczego? Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz
ze podklady firmy No7 sa tylko w Bootsie hehe to bardzo dobra firma - mam kremy i inne kolorowe kosmetyki z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
szczerze mowiac nawet lubie ich kosmetyki.podkladu nie mialam, ale krem, tonik, mleczko i plyn do zmywania makijazu z oczek moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
Z tego co wiem No7 to marka bootsa (do do-->a ty myslisz), podkladu nie mialam, teraz uzywam loreala i jest swietny. Mozesz wyprobowac i nam powiedziec czy warto :) ja polecam loreal w takiej butelce z pompką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka25.12
no7 nigdy nie mialam bo nie znam nikogo kto by teje marki uzywal a nie zamierzam testowac sama. podklad loreala opisany wyzej w moim przypadku jest sie nie sprawdza - wystarczy 2 godziny i robia sie bruzdy we wszystkich zmarszczkach mimicznych (zeby nie bylo mam 25 lat). uzywam i polecam Max Factor Colour Adapt w porownaniu do innych, nawet tej samej marki, jest o niebo lepszy, nie wazy sie i nie wyszusza skory jak np Maybelline Mousse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka25.12
** jest** wkleilo sie przypadkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No7 to wlasna marka Bootsa
kolezanko "a ty myslisz", spojrz na opakowanie chociazby podkladu to sama zobaczysz. Moze jest dostepny w innych sklepach, w co watpie, ale nie zmienia to faktu, ze autorka ma racje. Mam podklad Stay Perfect tej firmy i jest ok. Jednak nie jestem niestety nim zachwycona i spodziewalam sie wiecej...ladnie nawilza, lekko kryje, jest bez zapachowy i ogolnie nie jest zly, ale niestety jest nietrwaly i brudzi, czego mu nie moge wybaczyc niestety...nie wiem czy zapycha, bo uzywam go dopiero od 3 dni, ale raczej na dzien dzisiejszy moge powiedziec, ze juz go wiecej niestety nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
ja co prawda nie uzywam podkladow.ale polecam iluminatory revlona taki kremik rozswietlajacy.kosztuje okolo 10 funtow.jest chyba 4 rodzaje.ja uzywalam ten ktory wygladal wlascwie jak podklad.fajna konsystencja,zapach,fajnie nawilza. swoja droga uielbiam ten sklep.ostatnio w prezencie dostalam vaucher na 30 funtow .kupilam tusz telescopic loreala polecam!!!!!jest super!!!!!!!warto wydac 9 funtow.i jeszcze przy kasie dostalam nastepny vaucher na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka25.12
z revlonem trzeba jednak uwazac - zarowno ja jak i moja przyjaciolka mamy uczulenie na kosmetyki tej firmy - cienie, podklad, mleczko do demakijazu - reszty nie testowalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
a ja uzywam kompaktu revlona od pol roku i jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wczoraj kupial kompakt
shiseido, 41 euro i wcale nie jestem pewna czy dobrze zrobilam...spodziewalam sie wiecej...a tu takie rozczarowanie...moja skora jest w tej chwili w wyjatkowo zlej kondycji wiec moze dlatego...mam nadzieje, ze jak sie poprawi bede bardziej zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afroooo
moze zamiast inwestowac w podklad zainwestuj w dobre kosmetyki do czyszczenia i nawilzania twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
ja tez raz dalam sie nabrac na podklad tej firmy i zalowalam,mial sie niby trzymac caly dzien,a splynal juz po kilku godzinach,tak wiec powrocilam do mojego ulubionego estee lauder,double wear,polecam! a wogole to boots uwielbiam,swietne promocje,zawsze mila obsluga,no i karte boots tez sie oplaca miec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrooo nie pieprz bo wkurzasz
ludzi, skad wiesz, ze ona nie uzywa dobrych kosmetykow nawilzajacych i czyszczajacych?? Zadala chyba wyrazne pytanie o jeden podklad, a bestie takie jak ty od razu szukaja chorych podtekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wczoraj kupial kompakt
Yummy, na jaka firme i jaki podklad dalas sie nabrac? Ja cale wakacje uzywalam kompaktu Shiseido z filtrem 30 i byl super. Bedac w Egipcie buzka dzieki niemu slicznie mi sie opalila, a nie spalila wiec po tak dobych doswiadczeniach i swietych recenzjach postanowilam kupic zwykly kompakt shiseido, niestety nie jestem pewna czy byl to dobry zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopamina828
Boots to sciema ja wole zpalcic wiecej i kupic np tonik i mleczko Lancome - poprawa cery w tydzien i pieknie pachna te kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
po tym No7 stay perfect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afroooo
wyrazaj sie jak juz do mnie mowisz. Kultura obowiazuje. A co do mojej odpowiedzi-jak ktos mysli ze lepiej przykryc wszystko fluidem zamiast zadbac o rozwiazanie klopotow z cera to coz, comam doradzac. Boots No 7 to slaba firma i slaba jakosc, i kazdy kto siedzi za granica o tymw ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leć do Biedroonki...
... i kup podklad w Biedronce. Bedzie tej samej jakosci, co ten w Bootsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sie zapytam a co
Dzieki dziewczyny za odpowiedz. Spodziewalam sie, ze to kiepsa marka, ale teraz juz wiem na 100%. Afro, dla twojej informacji mam ladna cere, zadbana, ale lubie uzywac podklady czy kompakty nie po to aby sie wytapetowac czy pozakrywac Bog wiec co, ale po to, ze delikatna wartswa dobrego pudru czy podkladu dodaje blasku i urody cerze. Plus dobre kosmetyki kolorowe firm typu Shiseido maja nawet moze o dziwo dla ciebie pozytywny wplyw na cere np. bardzo sucha.I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no7
Ja uzywam podkladow z tej marki teraz juz nie kupuje ich w boots po 15f tylko na ebay sa w bardzo dobrej cenie bardzo je lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×