Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowa jak diabli

jezu jaki tu spokoj i jakby tematow mniej

Polecane posty

Gość ta a swistak siedzi
o matko znowu ta...:O przyjaciol szukasz na sile...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa komu ty tak na odcisk nadepnelas ze ciagle ktos sie ciebie czepia. sliczna corusia :) a dlaczego wiecej zdjec mialas i wykasowalas ze stopki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa, to ja, intima - skandalistka jedna z wielu :-D jak szukasz zadymy to ja się piszę ;-) modessę już dziś wyprowadziłam z równowagi ;-) pozdrówka dla Ciebie i dla pięknej córy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze na tym topiku chyba sie \'najwieksze\' przyjaciolki sptykaja ale co samotnych mam nie pobijecie tam jz grozby na policje sa zglaszane.ehh nie moge ..:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intima31 nie a za co niby za temat bez sensu czy nie zwiazany z tematem...my sie przeciez tu ladnie i grzecznie wypowiadamy no nieee..??? kolorowa gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kolorowa zabawia się z modessą i knują jakiś spisek przeciw najwierniejszym kafeteriuszkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa melduj sie tu zaraz co ty spisek knujesz czy jak??uwazaj bo sie w pomarancze zamienimy za chwile ;) Intima a modesse da sie wyprowadzic z rownowagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, da się, najlepszym dowodem będzie to jak mnie po raz kolejny zaraz zabloqje ;-) swoją drogą, dziwię się że nikt jeszcze się nie przypieprzył do Twojej piżamki ;-) nam w kazdym razie ( mnie i mojemu Miśkowi ;-) )się podobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swistak Ty jestes zmanierowany pseudointeligentny matol i masz ignora wiec sie nie wysilaj i spierdalaj:D poza tym swistak juz nie zawija...:P:P 9 luty;) chyba mnie tu nie lubia:P:P sama nie wiem czemu;) a czemu usunelam megastopke? sama nie wiem... chcialam zmienic fotki ale nie mialam czasu wrzucic wszystkich:) bardzo sie ciesze ze Ci sie moj gremlin podoba:D intima no musimy kiedys zrobic rozpierdol:) to nas popamietaja moze:D;) Oki... to proponuje zeby to byl topik niegrzecznych mamus:P:P Ja nie dosc ze niegrzeczna to jeszcze wulgarna jestem.. taaa knulam knulam:) wymyslalam nowe pomaranczowe nicki i nowe superprowokacje hehe dobra ide spac bo mnie chyba grypa sciga... nie moge sie rozlozyc bo ktoz inny bedzie wtedy rzucal kurwami na kafe i wzbudzal takie emocje;) nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa a ile twoja Zuzia ma miesiecy??? intima co do mojej pizamki sprawdzam do teraz jak bardzo rozciagliwa jest bo zdjecie dawno bylo robione a pizamka sie rozciaaaaga :D ja tam tez czasami pomarancza jestem ale to jak juz puste lby chca rzadzic albo te wszystkie profesorki..brrr nie cierpie tego i wtedy jade z nimi hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecię skonczy 5 miesiecy 3 maja:) 9 luty - ja nawet w rozciagniete do granic mozliwosci sie nie miescilam.. jezuuu jak sobie przypomne ciaze to skrajne emocje sie we mnie budza:) czulam sie jak czolg..w nic sie nie miescilam, spuchlam jak bania, spac sie nie dalo na lezaco, co 10 minut siku..pilam i puchlam ale z drugiej strony jak mi zuzka tak w brzuchu buszowala... troche szkoda ze minelo.. i ogolnie szkoda ze ten czas tak leci.. niedawno taka mala byla, moj cycek byl 3 razy wiekszy od jej glowy... a teraz? juz jest prawie taki sam:( achhh... zamyslilam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa ja Cię lubię :D Twoja mała śliczniutka jest i zdjęcia były fajne, nie słuchaj głupich bab, one wszystkiego się czepią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
kolorowa, ale mi pojechalas ojojoj juz placze :P szczegolnie z tym swistakiem :P tak, tak mamusie wiem ze w realu nie macie przyjaciolek, wiec tu chcecie zablysnac :P a szczegolnie kolorowa i jej kolejny beznadziejnie glupi topick :P mam takie pytanie dodajesz swoje wypociny do: "moje tematy" i co godzine sprawdzasz czy ktos cos napisal? :P sajonara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
acha i pewnie zaraz ktoras z was drogie "przyjaciolki" zglosi moj post do kasacji hehe droga wolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdoliz102
ale wy puste jesteście z tymi tekstami :classic_cool:atakujecie się na wzajem: -O ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku chyba macie cos nie teges z glowami...z reszta dla was szkoda czasu wy pomaranczowe zołzy kolorowa mnie jeszcze troche zostalo bo do lutego do ho ho ale nic co zrobic.jak czolg to ja sie czasami czuje a co bedzie pozniej... intima31 a ty co??dzisiaj ty z licho knujesz?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, to ja ulubienica modessy ;-) wróciłam i pobędę dziś tu dłużej, w końcu kompa mam tylko dla siebie ;-) to kogo bierzemy na języki? ;-) matko, chyba w końcu odnajdę się na tym topiq ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×