Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowa jak diabli

jezu jaki tu spokoj i jakby tematow mniej

Polecane posty

Gość ta a swistak siedzi
9 luty....----> czy ja cie wyzwalam od malpy?!!!! po co prowokujesz...? chcesz sie wylansowac tak samo jak autorka topicku beznadziejnymi gadkami?!!! taka masz kulture osobista?!!!! lol coz za zbiorowisko klonow kolorowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
ja na ciebie nie weszlam :P i tak przy okazji laski to ja nie posiadam :P nie wiem jak ty...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty, Ty mnie od małp wyzywasz??? ;-) zaraz się poskarżę mojej drogiej modessie ;-) ta a świstak siedzi - a Ty może masz dzieci skoro przesiadujesz w tym dziale? albo się starasz? może napiszesz coś o sobie i zrobi się miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, może dołączysz do naszego milusińskiego grona bo widzę że poczucie humoru posiadasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swistak widac ze czepic sie nie mialas czego...ale co tam czepiaj sie a tak wogole glodnemu chleb na mysli jesli laski potrzebujesz to raczej nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
lol 9 luty coz za poczucie humoru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
9 luty, chyba jestes bardzo spieta...ale rozumiem, kazdy ma inne poczucie humoru ;) no coz, ja cie przynajmniej nie wyzywam od zalosnych... nara, nie chce mi sie pisac do jakiejs przewrazliwionej ciezarnej co innego intima, ta kobieta poczucie humoru ma intima 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
acha i moge prosic o wytlumaczenie mojej "zalosnosci " naprawde mi na tym zalezy chce zebys mi udowodnila moja "zalosnosc", gdyz nie znasz mnie, a po przeczytaniu raptem trzech mioch wpisow stwierdzilas ten fakt wiec slucham... mam nadzieje ze podejmniesz wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
ja najezdzam na Ciebie? kobieto pomysl troche owszem napisalam dosc niemily post odnosnie tych malp, poniewaz twoj zrozumialam jako skierowany do pomaranczowych wpisow ale reszta to sa tylko zarty, a ze ty juz ich nie zrozumialas i od zalosnych zaczelas mnie wyzywac to nie moja wina...:O ale jesli czujesz sie urazona to ok sory za to ze sie do ciebie przyczepilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za inteligentny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie gniewam sie:)ja tez sorkuje jesli cie czyms obrazilam.z reguly tez lubie zartowac ale nie lubie jak ktos sie czepia ale wydaje mi sie ze miano malpy to bardziej zaszczytne jest hehehe bo wkoncu to juz prawie czlek.ale nic powtorze sie kolorowa i intima przyjaciolki modessy gdzie sie podziewacieee????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł:D ej dziewczyny a co maja moderatorzy za to ze sa moderatorami? tak sie wlasnie zastanawiam... nikt sie nie bije, nie szarpie za wlosy... buuuu a juz sie zanosilo:(:P wypompowana jestem ide spac:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×