Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurka złotopiórka

JAK USUNAC KONTO NA ALLEGRO??

Polecane posty

Gość hujciwdupsztal
idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projektant
Witam czy jeżeli moje konto na allegro zostało zablokowane za niewywiązanie się z transakcji którą zawarłem tzn.kupiłem coś za 39zł i nie zapłaciłem za przedmiot rezygnując z jego kupna to sprzedający może mi coś jeszcze zrobić(wydzwania do mnie i straszy policją)wydaje mi się,że powinien on otrzymać od allegro zwrot kosztów prowizji.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam takie pytanie, otoz za malolata mialam konto i mi je zawiesili poniewaz trzech sprzedawcow wystapilo o zwrot prowizji. Kolejne konta byly blokowane wlasnie dlatego ze mam juz konto, nawet nie pamietam wszystkich nazw uzytkowinikow hasel itd. teraz otwieram dzialalnosc i rowniez chcialam sprzedawac przedmioty na allegro jednak znowu mi pewnie zawiesza konto. Jak pisze do nich to wysylaja mi ciagle te kretynskie regolki ktore juz znam na pamiec i pisza ze musza mi ci sprzedawcy ubiegajacy sie o zwrot prowizji anulowac to ale jak ja mam ich prosic o anulowanie jak to bylo jakies 6lat temu i ich konta takze sa pozawieszane??? to jest jakas bzdura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka1324665
witam chciałabym się zapytać czy można usunąć lub zamknąć konto jak coś kupiłam i nie zapłaciłam bo nie wiem jak aktywować konto bo tam niema takiego banku w jakim ja jestem;/ i nie wiem jak kupić przedmiot proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałabym się zapytać co oznacza zamknąć konto na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic Ci nie zrobią. Nie martw się. Nie podpisałaś żadnej umowy, kupujący nie wpłacił zaliczki. 'Może ci za przeproszeniem skoczyć. Tak na przyszłość, jeśli wystawia się coś tak drogiego na allegro - zawsze trzeba ustalić cenę minimalną. To trochę kosztuje, ale warto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie mam pojęcia;) ja mam konto na allegro i bardzo jestem zadowolona czesto tam robie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×