Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miniucha

Tabletki na wzmocnienie wlosow i paznokci

Polecane posty

Gość Skrzyp polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzyppolny alo skrzypowita
po silce ponoc wlosy wypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrax
H-Pantoten lub Revalid, skrzyp polny także jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto i ja
Onozis są takie, całkiem nowe, jeszcze dość ciężko dostać, ale całkiem dobre, paznokcie mi się mniej rozdwajają... ale już ponad miesiąc biorę... właściwie to prawie 2 :) od początku sierpnia... ok 16-18zł za opakowanie. polecam i pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki dają super efekt, o ile tylko są właściwie dobre. Stosowałam jak dotąd tanią odżywkę new nails. Najlepsze jest to, że niby dobre odżywki takie jak eveline, mają jakieś efekty uboczne. To jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam już od ponad 2 miesięcy tabletek Solgar. Cena jest dosyć wysoka, ale zamierzam kontynuować kurację. Zaczęłam je kupować, gdy koleżanka powiedziała, ze jej ojcu zaczęły odrastać włosy po 6 msc stosowania. Mam chorą tarczycę i niestety włosy wypadają mi gasciami...;/ Już działam, żeby ustabilizować pracę hormonów, ale dodatkowo wspomagam organizm tabletami;) Dam znać, gdy pojawią się u mnie jakieś fajne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore "dermena" kapsułki zapisał mi dermatolog bo włosy mi wyłaziły skóra nie była za ciekawa i pazurki sie łamały , biore to od kilku mies i powiem ze jest poprawa :) te kapsułki sa bez recepty jak co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Solgar Włosy, skóra, paznokcie. Tabletki są drogie, ale będę stosować jeszcze przynajmniej przez miesiąc, dwa ( biorę już 2 i pół miesiaca). Zachęciła mnie moja koleżanka, której ojciec brał po 1 tabletce dziennie i po pół roku wyrosły mu nowe włosy:))) Ja widzę na razie poprawę paznokci. Nawet moja manikiurzystka powiedziała, że mam mocne;) najbardziej zależy mi na włosach. mam nadzieję, że trochę mi się zagęszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam Solgar. Włosy jakby mniej mi wypadają. Ale podczas ich mycia wciąż zapycham wannę:((( mam nadzieję, że pomoże. Brałam już skrzyp polny, merz special i nie widziałąm efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate111222
ja od siebie polecam bellissima czy jakos tam sie pisze. mocno mi sie wzmocnily paznokcie. skrzyp mi nie pomogl tak samo silica, tez nie dawala efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja łykam Solgar - chwalę sobie. Tu masz w lepszej cenie myślę: www.aptekaprima24.pl/solgar-formula-wlosy-skora-paznokcie-tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×