Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kadzidełko

Umowa na okres próbny...

Polecane posty

Mam podpisaną umowę na okres próbny do listopada jednak chciałabym zrezygnować z tej pracy i to jak najszybciej. Nie chce tam juz nawet siedziec przez okres wypowiedzenia. Czy moge tak po prostu porzucic tą pracę?? Czy będę miała z tego jakies konsekwencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedynaaaaaaa
nawet probnego nie umiesz wytrzymac? Dzisiaj nikt nuz o prace nie dba:O jesli chces robic przekret to daj wypowiedzenie i idz na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys byl/a w takiej pracy jak ja to tez bys nie wytrzymał/a. A zresztą znalazłam juz inną pracę wiec chce jak najszybciej z tej chcę zrezygnowac i nie czekac az mi okres wypowiedzenia minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedynaaaaaaa
wirz mi ze ja w poprzedniej pracy tez nie mialam latwo... niemal codziennie konczyla sie ona lzami. Ale z perspektywy czasu patrze na to inaczej... Kazda kolejna praca moze byc juz tylko lepsza:) Sprobuj dogadac sie z szefem. Moze jakis urlop Ci sie nalezy? Nie wiem ile tam przepracowalas. Jak sie chce to wszystko molzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złóż wypowiedzienie okres wypowiedzenia 3 dni robocze - jeśli okres próbny nie przekracza 2 tygodni, - 1 tydzień - gdy okres próbny jest dłuższy niż 2 tygodnie, - 2 tygodnie - gdy okres próbny wynosi 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
konsekwencje moga byc takie ze bedziesz miała napisane w swiadectwie pracy ze zostałas zwolniona dyscyplinarnie i raczej nie bedziesz mogała sie pochwalic przed przyszlym pracodawca w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×