Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilia38

makijaz pernamentny

Polecane posty

Gość lilia38

witam chcialam sie dowiedziec gdzie mozna zrobic makijaz brwi w zielonej gorze i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijankka
Cześć, ja też jestem z Zielonej. Makijaż robiłam w Świebodzinie. Miałam zrobione przez lekarkę ze znieczuleniem, nic nie bolało. Brwi swietnie wyladają. Pokazałam lekarce zdjecie Fergi - tej piosenkarki, żeby zrobiła mi takie same. I sa takie same. Usta mam piekne rózowe z głębię. Tez bez bólu. Polecam. Podaje Ci numer, jezeli bedziesz zainteresowana 0-603-872-554, Pani Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kROsTka
Robiłam na miejscu w Zielonej Górze u dr Hołowczyc. Tez nie bolało, ceny wysokaśne. Usta 1200zł, no i wyszły jakieś takie płaskie. Problem był z korektą. Nie miała czasu. Czułąm sie jak intruz. Tak nie do konca byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
Zwróć uwagę bardziej na rodzaj aparatu i barwniki. Możesz zapłacić trochę więcej a miec zrobione dobrym aparatem na dobrych barwnikach. Najlepszy jest Contour Time Liner i te same barwniki. Te są najlepsze, mają atesty i po roku nie zmieni Ci się kolor brwi na niebieski albo zielony. A czy zapłacisz stówe więcej czy mniej to az tak nie stanowi. Koleżanka wykonuje takie zabiegi i cos wiem na ten temat. Po bylejakich barwnikach byle jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACJE MASZ
Też długo się zastanawiałam gdzie zrobić makijaż permanentny, żeby mieć coś porządnego i na długo, a dużo się nasłuchałam o gabinetach gdzie robią makijaż aparatami do tatuażu i po roku brwi robią się zielone. Pochodziłam po gabinetach w Katowicach rozejrzeć się , a okazało się że najlepszy apatat ten o którym właśnie piszesz znalazłam w mieście obok ( jestem z Bytomia) a zabieg zrobiłam w Piekarach Śląskich w nowo otwartym studio Q10. Mają dużo róznych urządzen i za makijaż zapłaciłam taniej niż chcieli w Katowicach na gorszym sprzęcie. Dali mi bardzo skuteczne znieczulenie. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania!Mam bardzo naturalny , klasyczny ale widoczny makijaż. Umówiłam się również na zabieg permanentnego przedłużania rzęs. Podobno to super nowość. Tak więc stawiajcie na jakość a nie na cenę, bo to w końcu chodzi o waszą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po
Napisz o tym zabiegu przedłuzania permanentnego rzęs. To musi być swietna sprawa, na pewno bardzo praktyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makiija
Ja też robiłam makijaż permanentny w Szczecinie, po zrobieniu 4 razy chodziłam na bezpłatne korekty i nadal wygląda beznadziejnie. Kosmetolog bardzo chwaliła sprzęt, nie wiem czy dobrze piszę, Piurbo, że to super sprzęt, ale jak moja ciotka była w Gorzowie na Ogińskiego to nie trzeba było korekty. Lekarka jak przyszła na korekte zapytała ją czy ten kolor ciotce odpowiada, to powiedziała, że bedzie ciotka miała darmową korektę za rok. Ciotka mnie zabiła tym. No a wcześniej chwaliłam jej się, żę będę miała makijaż w najlepszym osrodku Piurbo w Szczecinie. Obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia 128
Pisze o pernamentnym przedłużaniu rzęs to WIELKIE BADZIEWIE. Ja robiłam to w salonie Q10 W Piekarach śląskich. Fuj ohyda brrr.....Rzęsy, które mi tam zrobiono wyglądały tak jakbym rano wstała po niezrobionym demakijażu dzień wcześniej, kupa posklejanych, sztywnych nieładnie i nienaturalnie wyglądających patyków, które układały się w różne strony i już następnego dnia zaczęły odpadać. W dodatku jak chciałam je usunąć to Pani nie miała już dla mnie czasu bo miała pełne obłożenie w klientkach. Musiałam sama jakoś je sobie pousuwać co też naraziło moje rzęsy na częściowe uszkodzenie i połamanie. Dobrze, że cena była promocyjna bo jakbym miała dać 700.00 to bym sie chyba załamała. Być może, że ta Pani nie umie tego po prostu wykonywać. Ale nie tak to sobie wszystko wyobrażałam. Już więcej nie skuszę sie na coś takiego.Czy znacie jakoś bardzo dobrą odżywkę do rzęs? Proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PLUSIA
Jesteś widzę wielką MALKONTENTKĄ , poza tym mijasz się z prawdą, permanentne rzęsy nie mogą być kupa posklejanych patyków, bo to POJEDYŃCZE RZĘSY doczepione do każdej naturalnej, pozatym skoro zaraz po ich zrobieniu pomalowałas je to twoja wina , bo przez kilka godzin nie wolno ich malować. Wchodziłam na ich stronę, i sprawdziłam ( maja bardzo dobre ceny, jadałam drozej).robiłam ta sama metoda i robie korekty juz od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona. Poprostu nie wiesz o co chodzi piszesz głupoty, a piekniejsza i tak nie bedziesz! Poza tym jak zniszcza sie twoje rzęsy skoro i tak wczesniej czy pózniej wyleca, a nowe ci wyrosna. Więc nie wiem o co chodzi, chyba poprostu lubisz sobie pogderac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusia128
Nie pomalowałam wcale rzes od razu tylko po 24 godz. Jak ktos ma swoje dlugie rzesy to sztuczne sa niepotrzebne, one powinny prezentowac sie ladnie wlasnie u osob ktore maja krotkie i rzadkie rzesy a nie dlugie i geste. Ja wiem co pisalam i nie mowie glupot, ty masz moze wiele rzeczy sztucznych u siebie oprocz rzes , wiec jestes juz przyzwyczajona, na temat mojej urody sie nie wypowiadaj bo mnie nie widzialas a pieniadze to nie wszystko to ze maja taniej to nieznaczy ze robia dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfujjjjjjjj
Tylko nie w Piekarach w studiuQ10,bo poza reklama nic nie potrafia,a ceny STRASZNE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terkkkass
dobrze,że ostrzegasz,bo rzeczywiscie wszędzie pełno od nich reklam i jeszcze się ktoś skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiii BRWI
Czy ktoras z was robila makijaz pernamentny brwi? Jaki jest efekt? Ina czym polega makijaz permanentny z zageszczaniem brwi? Doczepiaja brwi, czy jak? I czy mozecie polecic salon we wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tfuuj
dziwne bo ja akurat jestem z ich usług bardzo zadowolona ( korzystam już kilka lat) i z cen również, więc nie wiem czy robisz im reklame przez antyreklame? a moze poprostu jestes z ich konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę z rumianków
nigdy w Q10, nigdy. co z tego że są przyczepiane do pojedynczych rzęs? sklejają się jedna do drugiej i morzysz tylko o tym żeby zdjąć to paskudztwo. za to koleżanka robiła gdzie indziej i ma piękne rzęsy. Ja rozumiem że można coś spoieprzyć, ale ta cała Pani w Q10 nigdy nie ma czasu żeby naprawić coś co spieprzyła-nigdy więcej tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiii
Czy ktoras z was robila makijaz pernamentny brwi? Jaki jest efekt? Ina czym polega makijaz permanentny z zageszczaniem brwi? Doczepiaja brwi, czy jak? I czy mozecie polecic salon we wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaaaaaa
Korzystalam z uslug pani Jolanty Holowczyc z Zielonej Gory i NIE JESTEM zadowolona!!! Mialam zrobiony makijaz permanentny oczu i brwi. Nawet po korekcie kreski na powiekach nie sa rowne, a kolor brwi jest bardzo jasny, mimo zapewnien, ze bedzie ciemniejszy. Pomimo makijazu permanentnego brwi, nadal musze je niestety codziennie malowac sama, gdyz sa one za jasne do mojego typu urody. Pani Holowczyc jest o wiele drozsza niz inni specjalisci, ale jakosc uslug jest bardzo przecietna (dla porownania sprawdzilam kilka wiodacych gabinetow medycyny i/lub dermatologii estytycznej w kraju. Dla przykladu, makijaz permanentny ust - kontur + wypelnienie kosztuje u pani Holowcvzyc 1300 zl, a w innych miejscach ok. 800 zl). Moje 2 wizyty u tej pani przeciagnely sie do 4, poniewaz za kazdym razem pani Holowczyc zarezerwowala sobie za malo czasu na zabiegi, ktore miala u mnie wykonac. Jednak, co naprawde sklonilo mnie do podzielenia sie moja negatywna opinnia o tej pani to to, w jaki sposob mnie potraktowala na 3 i 4 spotkaniu. Przy korektach byla NIEZMIERNIE nieprzyjemna i caly czas wywracala do gory oczy, gdy mowilam, co nalezaloby jeszcze poprawic. Kiedy poprosilam o ciemniejszy odcien brwi, rzucila we mnie paleta barw i powiedziala, ze jak mi sie nie podoba, to moge isc do innego specjalisty. Gdyby nie to, ze zalezalo mi, zeby dokonczyla, to co juz zaczela (i za co juz zaplacilam), wyszlabym w tym momencie z gabinetu. Jedno wiem na pewno - juz nigdy tam nie wroce!!! Na marginesie jeszcze dodam, ze pani Holowczyc posluguje sie bezprawnie tytulem doktora, chociaz jest lekarzem medycyny BEZ doktoratu. Jednakze napis DR JOLANTA HOLOWCZYC widnieje wszedzie - na wizytowkach, reklamach i scianach jej gabinetu. Powinno byc: lek.med. Jolanta Holowczyc. Moze to nie jest dla niektorych istotne, ale sama ciezko pracowalam na swoj doktorat i wiem, ze bezprawne jest dopisywanie sobie tytulow naukowych, ktorych sie nie posiada. Swiadczy to o usilowaniu podwyzszenia swoich kwalifikacji przez pania Holowczyc. Reasumujac: szczerze odradzam wizyt w gabinecie pani Jolanty Holowczyc!!! Sa lepsi specjalisci, tansi i przede wszystkim uprzejmi. Udalam sie nie dawno w inne miejsce i jestem bardzo zadowolona! Sam makijaz permanenetly z calego serca polecam - niesamowita wygoda i komfort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 24
mam pytanko czy któraś z pań powiększała usta u Pani Hołowczyc???? i jaki był efekt ???? ile kosztuje zabieg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Świebodzinie w salonie kosmetycznym Liera można zrobić bardzo ładny makijaż permanentny , zrobiłam tam usta , wyszły przepięknie. Miałam pewne obawy aby iść do tego salonu bo jest nowy , ale okazało się, że to jest salon przeniesiony z ulicy Wałowej , a pani Kasia jest bardzo doświadczoną kosmetyczką , cena jest dużo niższa niż w ZG , ale efekt jest rewelacyjny , moja znajoma wybrała p. Hołowczyc , przepłaciła i musi jeździć na ciągłe poprawki chyba była już na 4 . Cennik można znaleźć na ich stronie www.liera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Świebodzinie w salonie kosmetycznym Liera można zrobić bardzo ładny makijaż permanentny , zrobiłam tam usta , wyszły przepięknie. Miałam pewne obawy aby iść do tego salonu bo jest nowy , ale okazało się, że to jest salon przeniesiony z ulicy Wałowej , a pani Kasia jest bardzo doświadczoną kosmetyczką , cena jest dużo niższa niż w ZG , ale efekt jest rewelacyjny , moja znajoma wybrała p. Hołowczyc , przepłaciła i musi jeździć na ciągłe poprawki chyba była już na 4 . Cennik można znaleźć na ich stronie www.liera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o taki trwały makijaż, to uważam, że jest naprawdę znakomity. Podstawowym atutem takiego makijażu jest to, że nie trzeba kupować dodatkowych kosmetyków, więc automatycznie sporo się na tym zaoszczędza. Fakt, trwały makijaż dużo kosztuje, ale można znaleźć wiele miejsc, np. Instytut Urody New Look, gdzie robią taniej i naprawdę dobrze - i tak zwróci się potem na kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaWitek
Witam ja mam zrobiony makijaż kreski i brwi w Krośnie Odrzańskim. Blisko Zielonej Góry ceny bardzo przystępne miła Pani. Przede wszystkim duże doświadczenie.. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_jj
Ja jestem bardzo zadowolona- a zrobiłam sobie kontur ust-przez co mam je lekko skorygowane,oraz nadanie kształtu brwiom. Polecam,naprawde to fanatastyczna sprawa-dla tych kobiet które chca po przebudzeniu wygladac dobrze. Ja to robiłam w Warszawie w Elite na Kabatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE polecam gabinetu Jolanty Hołowczyc. Wyrzucone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta Hołowczyc w Zielonej Górze NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co piękne
Witam , ja robiłam makijaż permanenenty brwi u Pani Asi we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona . Miałam tylko jedną korekte , mam już 2 lata i super się trzyma . Nie żałuje znieczulenia . Moja koleżanka była w jakimś gabinecie na Odrzańskiej i kobieta prawie na żywca jej robiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę to co piękne
a gdzie przyjmuje pani Asia? I jakie ma ceny? Ma może stronę internetową gdzie można obejrzeć galerię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorottti
Ja polecam w stolicy ten gabinet http://www.afrodytasalon.pl/ ja jestem strasznei zadowolona z makijazu ust-niemusze sie nawet zastanawiac nad tym czy robic sobie zabieg z kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×