Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupiłam

Kupiłam płaszczyk

Polecane posty

Gość kupiłam

Jestem przeszczesliwa,nareszcie kupiłam przepiekny płaszczyk,szary,dla mnie bomba.Spłukałam sie dokumentnie ale mam za to usmiech na twarzy.Czekam teraz na chłodne dni:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam
bardzo fajny a gdzie kupiłas?to taki sam jak na zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
Tez jestem zadowolona:)kupiłam w uk bo tez mieszkam na wyspach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ja kupilam podobny w tamtym roku, tylko jasniejszy i z innymi guzikami w fenix na brent crossie.swietnie sie nosi.zamierzam go nosic tez w tym roku bo akurat sa w szczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
ja juz go miałam na oku od jakiegos czasu.Ale jak go przymierzyłam to stwierdziłam,ze musze go miec:)Lezy jak ulał :)Dobrac dodatki i malina :)tak uwazam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny płaszczyk!!mam taki sam ale jasny i mam nadzieję,że chłodne dni szybko nadejdą bo już baaardzo chcę go założyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
Dzieki dziweczyny:) teraz nie pozostaje nam nic innego jak ogladanie prognozy pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
w sumie my juz mozemy czasami nosic rozpiety tutaj w uk,przynajmniej umnie pogoda nie za ciekawa ja mam do niego fioletowe dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro mowa o dodatkach...do tego mojego jasnego płaszcza to np.chustki brać kolorowe w jakieś żywe barwy?czy w jednym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
jasny?tzn?krem czy jasny szary?moze zapodaj jakis link z podobnym kolorem?Ale prawde piszac mam ten sam problem,co kupic za dodatki,myslałam o zgaszonej czerwieni ale nie jestem pewna.Co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
kupilam-- czerwony do szarego jest swietny, ale raczej musisz miec tez inne mozliwosci, bo szybkosie nudzi.pamietam na studiach nosilam taki zestaw skorzany szary plaszczyk i czerwone dodatki,ale mialam tez czarne i fioletowe.zreszta tak samo teraz.czasami naloze czarne, czasem czarny szal i czerwona torbe,czasem musztardowe rzeczy, najczesciej takie wrzosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma kolor jasny beż...myślałam o czymś w kolorze zielonym albo niebieskim...nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarąbisty A ile masz wzrostu? Na nizsze osoby tez sie nadaje tak istyl miliotarny? Mam 163-164 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde-->ma rację,czerwony,czarny,fiolet pasuje do twojego płaszcza.Nie wiem czy jakieś inne kolory tez by pasowały,trzeba by całość zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curva--->ja mam 174cm wzrostu i leży dobrze:)nie wiem jak na \"kupilam\" leży jej militarne wdzianko:P czy taki krój pasuje dla niższych osób?chyba zalezy od figury,moja koleżanka ma płaszcz w tym stylu i jest twojego wzrostu i wygląda fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho hooo
do tego szarego zalozylabym np czerwony szal i ogolnie czerwone dodatki bo bardzo elegancko wyglada czerwien z szarosciai fajnie rozwesela:) ja mam bezowy w podobnym kroju,tylko taki za tylek zaraz i nosze soczyscie zielone dodatki do niego zazwyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego że macie
fajne ciuchy, jak jesteście i tak grube brzydkie lochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyższych osobach wygląda pewnie lepiej, ale płaszczyk fajny i z klimatem. Też takiego poszukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
ja mam 166 cm wiec nie jestem zbyt wysoka :P ale w tym kroju to nie przeszkadza:) Dzieki,kupie troche takich i takich kolorów.Myslałam tez o butelkowej zieleni.Jestem blondynka wiec mysle,ze jakos to współgra.Do jasnego kupił bym własnie cos z granatu ale nie kazdego.Odcieni jest duzo.Pasuje nawet czern:)Tak mi sie wydaje:) pozdrawiam:) U mnie otworzyli niedawno sklep Clark,sa tam zarabiste kozaki na płaskim i wysokim obcasie ale to za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
o matko,napisałam kupiłbym:):) oczywiscie,ze kupiłabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho hooo--->soczysta zieleń powiadasz?:)też mi się wydaje że kolor idealnie by pasował,ewentualnie jakiś niebieski jasny...To chyba teraz pod zielony kolor trzeba jakieś buty albo torebkę dobrać...Kolejna okazja do zakupów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
dokładnie:) a jaka torbe bys mi poleciła? mam z nia problem,nie mam zielonego pojecia jaki fason? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej typowo \"prostej\",myślę że coś rzucającego się w oczy,może z jakimiś naszywkami?:)sama szukam jakieś fajnej na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche jest tego,ma sie w czym wybierać:)każdemu według gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×