Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asixasix

kolekcja pocztówek - napiszsz do mnie

Polecane posty

Czesc ! Ostatnio zafascynowało mnie zbieranie kartek od ludzi z całego świata. SPoro osób odpowiedziało na moją prośbę i kolekcja rośnie. Coś więcej na ten temat: http://my.opera.com/7kropek/blog/2007/09/07/akcja-pocztowka-do-asika Czy ktoś chciałby do mnei napisać? Nieważne, z Kalisza czy Nowego Yorku - każda podpisana karta mile widziana. Ja w ramach rewanżu oferuję to samo - kartkę z Anglii, gdzie mieszkam. W bliskich planach jest też utworzenie galerii z kartkami, podpisami skąd, od kogo, wraz z ewentualnym zdjęciem tej osoby i linkiem do jej strony. Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś odpowie. Zapraszam też do swoich galerii: http://my.opera.com/7kropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisalabym do ciebie
gdybys nie miala takiego durnego nicku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
linki sie nie otwieraja,,jakies errory :P:P Ale na jaki adres?? Ja mieszkam w Irlandii Polnocnej,wiec 1 klasa dojdzie w 3 dni do Anglii ;) Mam kupe znaczkow,,kartek tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. po pierwsze nie uwazam ze ten nik jest durny... to kwestia interpretacji - dla ciebie cos moze miec znaczenie pejoratywne - rozumiem - ale slowo durne, jest jakby nei na miejscu.. co do linkow.. otwieraja sie wiekszosci ludzi...jesli cos nei dziala, to przykro mi,c zasem Opera plata rozne figielki. O tych znaczkach.. to tak ironicznie troche ;) Dziekuje za odpowiedz, rowniez roznym niewybrednym w slownictwie osobom i oswiadczam, ze nei mam zamiaru sie przejmowac, a ni klocic ;) Na mojej scianie wisi sporo fajnych kartke z calego swiata,a ty jestes pierwsza, ktora mi odmowila ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dzis pocztowke od Ciebie :) Dziekuje :) Jesli zechcesz podac mi swoje imie - umieszcze je w podpisie kartki na mojej stronce :) Jeszcze raz dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×