Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamany facet28

Prezent dla dziewczyny...

Polecane posty

Gość załamany facet28

Witam. Chciałbym prosić o radę w sprawie prezentu dla dziewczyny. Zastnawiałem się nad sercem złotym na ładnym łancuszku ale wiem że to strasznie pospolite. Moze pomozecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Czy to ma być koniecznie biżuteria? Jest to dobry plan, bo z biżuterii można wybrać naprawdę coś ciekawego. Rozważ po prostu czy: 1.dziewczyna nosi głównie srebro/złoto 2.co do niej pasuje 3.jaką kwotę przeznaczasz na prezent Radziłabym wybrać coś ciekawszego od serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszka rzeczywiscie sa zbyt oklepane, dowiedz sie jakie motywy lubi, jezeli to koniecznie ma byc bizuteria. i oczywiscie bukiet kwiatow obowiazkowo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany facet28
Ania nosi złoto. Zawsze ma ten sam złoty łańcuszek wiec chciałem cos dokupic jeszcze... a kwiaty to sie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Ja uwielbiam białe złoto. ;) Jest naprawdę dużo pięknych motywów, przejdź się po sklepach jubilerskich - na pewno coś wpadnie Ci w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Jeśli lubi złoto to może i żółty kolor to wtedy coś z mlecznego bursztynu (wielkość wisiorka zależy o a. długości łańcuszka b. grubości łańcuszka) lub kupić jakiś kamień półszlachetny oprawiony w złoto kamienie matowe są teraz modne. Odradzam motywy kwiatków motylków i serduszek (chociaż wymowne) jeśli zdecydujesz się na sam złoty wisiorek). Można też dobrać coś kształtem nie koniecznie wisiorek do bronsoletki, kolczyków lub pierścionka tworząc komplecik. Myślę że cokolwiek jaj kupisz to się napewno spodoba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jeśli dziewczyna lubi takie \"oklepane\" wzorki to i serduszko będzie ok. bez przesady. musisz się zastanowić czy to będzie pasowała do niej no i jakie łańcuszki - ja na przykład muszę miec krótkie łańcuszki (40cm) bo nie lubię jak mi \"coś zwisa\".. więc i długość (i grugość łańcuszka weź pod uwagę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezaniaaaaaaaaaa
a jak masz na imie poszukujadcy bo chcialabym kogos wykluczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×