Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funia75

Czy ktoś pracuje w neti?

Polecane posty

Czy ktoś jest na forum kto pracuje w neti lub firmie współpracującej smartconnect(www.smartconnect.pl). Interesuje mnie praca w Biurze Obsługi Klienta, bo na takie ogłoszenie wysyłałam aplikację i się odezwali. Jeśli jest kro pracuje proszę o inf. jak ta praca wyglada i jakie są zarobki, jak wygladała rozmowa kwalifikacyjna? Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega pracowal na umowe zlecenie, mowil ze roznie nywalo, na poczatku bylo ok, zarobki zalezaly od obrotow, wiec jak sama rozumiesz siedzial po godzinach zeby zarobic jak najwiecej, po kilku miesiacach rzucila ta prace bo psychicznie go wykanczala, brak czasu na cokolwiek, zarobki mniejsze, a kierownictwo ciagle zaganialo zeby wiekszy utarg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pracował w call center czy bezpośrednio z klientem czyli w biurze obsługi klienta i w jakim mieście? nie wiesz ja wyglada rozmowa kwalifikacyjna i jakie są zarobki. Bo w ogłoszeniu napisali, że gwarantują wysokie zarobki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on pracowal w call center, zarobki wyskoie moga byc bo zalezne od tego ile umow zawrzesz, ale oznacza to duzo pracy i poswicenia i nie zawsze sie to udaje, ona pracowal w wawie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki, we wtorek mam rozmowę, ale jak to bedzie umowa zlecenia to zrezygnuje, interesuje mnie stała praca. Może ktoś jeszczejst kto pracuje bądz pracowała w neti???a dokładniej przy projekcie połaczeń miedzynarodowych (www.smartconnect.pl)?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.S.
Lepiej uważajcie na pracę w tej firmie!!!!!!!! duże ryzyko przede wszystkim ze względu na prace w formie zaliczkowym (tłumaczę: zarabiasz a później oddajesz wynagrodzenie) i to jeszcze bez względu na umowę o pracę czy na umowie zlecenie. Do potencjalnych pracowników: UWAGA NA KOLESIA O NAZWISKU Stambułka wciska kity jakich mało, lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkona
Pracowalam w tej firmie. To byla moja pierwsza praca. Duzo sie nauczylam... Polecam jesli ktos lubi prace z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta2
wiesz co, ja nie umiem niestety Ci pomóc, ale moja koleżanka w sprawdzaniu pracy i pracodawcy szukała na gowork.pl/opinie_czytaj,16063 i mówiła że pomogło jej to. W sumie ja przy najbliższym szukaniu też będę korzystać z goworka. Może Tobie też pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekasz na swoją dotychczasową pracę? zmień to, ja osobiście wiele zawdzięczam - rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami, która może przykuć Twoją uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×