Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I like it

Praca, studia.......i co jeszcze

Polecane posty

Gość no wlasnie...
wszystko o ---> Moj post byl skierowany do osoby przed Toba ;) Zgadzam sie, ze podzielenie sie wlasnym doswiadczeniem (w uprzejmym tonie oczywiscie) jest dobrym pocieszeniem ;) Jedyna osoba ktora przegiela pale jest madziałka (i to nie tylko na tym topiku :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...
wszystko o ---> Moj post byl skierowany do osoby przed Toba ;) Zgadzam sie, ze podzielenie sie wlasnym doswiadczeniem (w uprzejmym tonie oczywiscie) jest dobrym pocieszeniem ;) Jedyna osoba ktora przegiela pale jest madziałka (i to nie tylko na tym topiku :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie rozumiem czym teksty madzialki roznia sie od pozostalych ktore maja odmienne zdanie podobne do zadania wlasnie tej ze madzialki??przejdz na inne tematy i zobacz jak naprawde brak kultury wyglada.Moze juz dacie dziewczynie spokoj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym sie rozni ze obraza
wszystkich, poczynajac od autorki ;) Epitety leca... Wiem, to nie jest szczyt braku kultury... Ale ta osoba zarzuca innym zachowanie, ktorego sama jest przykladem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie uwazam ze madzialka ma niestety sporo racji w tym co pisze:(i nie uwazam tego za brak kultury.Brakiem kultury sa wlasnie\"kobiety\"twierdzace ze dziecko to bachor gnoj ciaza to szajs itp.I ma niestety racje co do i like it!takie jest moje zdanie slowo w slowo co ona pisze i co zgnoicie mnie za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę,że temat rozkręciłam!:)Lura nie mów tak bo cię tu zaraz zjedzą!;)W dalszym ciągu nie rozumiem co takiego złego napisałam tym bardziej,iż widzę,że moje teksty nadal widnieją na pierwszej stronie!myślę,że co niektóre panny mają po prostu żal do życia??bo ja na pewno nie:)i nie widzę w dalszym ciągu nic nie stosownego w moim zachowaniu.Żyjemy w demokratycznym kraju,jest wolność słowa i mam prawo je wyrażać tak,jak uważam za stosowne tym bardziej,że nikogo nie wyzywam i nie cieszę się,że ktoś ma zagrożoną ciąże...No biczujcie mnie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo akurat tego topiku
na smietnik nie zglosilam ;) Ale wyjezdzasz autorce z "brakim rozumu" "gowniarami". A wcale na to nie zasluzyla ;) Zwlaszca ze nic nie napisala o dzieciach... Jezeli uwazasz, ze topik w zlym dziale (zdarza sie pomylic, mi rowniez czasami... czlowiek omylny jest) trzeba bylo zglosic do smietnika caly topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi iść do śmieci.Wyraziłam na temat autorki swoje zdanie do którego mam przekonanie i nie zamierzam zmieniać swoich poglądów bo ktoś uważa,że chamska jestem.Jak już zapewne zauważyłaś zostałam bardziej chamsko potraktowana niż autorka tego tematu i co niektórym też się to niespodobało.Co mnie jeszcze bawi to fakt,że przebywa tu więcej chamskich osobników,z naprawdę gorszymi epitetami i jeszcze nikt nie zwrócił im uwagi w taki sposób jak mnie to zrobiono.Wulgarnie i bezszczelnie.Zachowanie autorki w dalszym ciągu uważam za gówniarskie i egoistyczne i proszę was nie wykorzystujcie faktu,że jestem w zagrożonej ciąży bo to nie ma nic wspólnego z tym co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×