Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SylwiaH27

Termin na listopad

Polecane posty

Gość SylwiaH27

Witam, mój termin rozwiązania przypada na początek listopada, 8 a 9 miesiąc ma to do siebie, że nie chce nam się już być w ciąży. Od samego początku kocham już to maleństwo, które noszę w sobie, a które ostatnio wierci się niesłychanie, ale narzekam na dolegliwości, chyba normalne dla takiego wieku ciąży. Po pierwsze nie mogę spać, wydawałoby się że teraz powinnam zażywać snu ile wlezie, a tu nic z tego...bezsenność. Po drugie mój duży już brzuszek ostatnio mocno mnie swędzi, smaruje go balsamami nawilżającymi i oliwkami, ale natłuszczanie nie likwiduję tej przypadłości. Pomaga chwilowo tylko drapanie, a nie tędy droga. Po trzecie nie chodziłam do szkoły rodzenia, a przychodzą do głowy mi myśli, czy powinnam jakoś się przygotować do porodu, czy natura tak to wymyśliła i sama będę wiedziała co robić jak przyjdzie ten moment? Wypowiedzcie się co u was teraz się dzieje, jak się czujecie? Może macie te same dolegliwości co ja i znalazłyście sposób, aby sobie z tym radzić. Czekam na wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja tez mam termin na listopad,ale 2 polowa (no chyba ze wczesniej sie pospieszy maluszek) kto wie,cala ciaze smaruje sobie brzuszek oliwka i nie mam jak narazie opisanych przez ciebie obiawow swedzenia ale czytalam o tym i to po porodzie ci przejdzie napewno musisz to przezyc.po za tym szkole rodzenia mialam tylko 1 2 w pazdzierniku mieszkam w Dublinie wiec tez nie chodze na takie fahowe szkoly rodzenia zaluje bo tez sie boje co to bedzie jak dojdzie do najwazniejszego...ale coz zrobic.trzymaj sie cieplutko i pozdrawiam serdecznie jak masz ochote to napisz zapraszam paapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaH27
Dzięki Julka za wpis. Ja również dużo w necie czytałam i czytam na tematy ciąży i tych dolegliwości co wynumerowałam, ale wszędzie w koło same teorię, bardziej cenię sobię opinie przyszłych i terazniejszych mam. Jeżeli chodzi o poród to może to dziwne, ale narazie się nie boję, zastanawiam sie tylko jak to będzie, czy będę rodzić naturalnie, czy cc, ile to będzie trwało i od czego się zacznie? Ale najbardziej jestem ciekawa wyglądu tej wiercipięty w moim brzuszku, do kogo będzie podobna bardziej, jej rysów twarzy i charakterku, który już się kształtuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
Błagam dziewczyny, nie zaśmiecajcie forum dublując istniejące już tematy! Link wyżej do tematu "listopad 2007"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×