Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgadzam sie na..

zróbbmy liste

Polecane posty

:D myślę że każdy oprócz tego używa mydła i dezodorantu, ale też zapomniałam go wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też napiszę
1. proszek do prania----------------------persil, mleczko lovela 2. płyn do płukania -----------------------silan 3. szampon --------------------------------elseve color vive 4. pasta do zębów -----------------------colgate, blendamed 5. zęl pod prysznic/ płyn do kąpieli -- aa malinowy 6. płyn do wc ----------------------------- domestos żółty 7. płyn/mleczko do czyszczenia ------ żel do łazienki Ajax suuuper! 8. płyn do szyb--------------------------- różnie 9. płyn do naczyń ----------------------- pur lub ostatnio fairy czy jak to się pisze 10. odświeżacze do wc---------------- air wick, 11. środek który używacie zawsze a niema go an liście - krem bambino, do rąk, balsam aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. proszek do prania- jakis taki z netto tani i dobry 2. płyn do płukania- global kashmir z rosmanna 3. szampon- Nivea prostujący 4. pasta do zębów- blend a med 3D white lub 5. zęl pod prysznic/ płyn do kąpieli- taki peeling z rosmana cynamonowo karmelowy 6. płyn do wc bref 7. płyn/mleczko do czyszczenia jakiś z biedronki 8. płyn do szyb tez z biedronki :) 9. płyn do naczyń z biedronki 10. odświeżacze do wc tabletki co wrzuca się do spłuczki( z biedronki) 11. środek który używacie zawsze a niema go an liście takie nasączone chusteczki do wycierania mebli i uniwersalne- z rosmana chyba co do produktów z biedronki- sa całkiem niezłe..a biedronke mam po drodze z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look at mep lol
1. proszek do prania- PERSIL 2. płyn do płukania- LENOR/SILAN/E 3. szampon-ELSEVE 4. pasta do zębów-COLGATE 5. zęl pod prysznic/ płyn do kąpieli-PALMOLIVE/SORAYA/YVES ROCHER.. I WIELE INNYCH :p 6. płyn do wc- DOMESTOS 7. płyn/mleczko do czyszczenia-CIF I AJAX 8. płyn do szyb-AJAX 9. płyn do naczyń-FAIRY, MORNINGFRESH, AJAX 10. odświeżacze do wc-BRIESE 11. środek który używacie zawsze a niema go an liście-śRODEK DO CZYSCZENIA KUCHNI Z TłUSZCZU- LUDWIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kobieta
o ciekawy temat :D poleccie mi kobietki dobry srodek do armatury łazienkowej, najlepiej jakis spray, czyszcze zwykłymi płynami typu ajax i są zasniedziałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaminusa
polecam ci w5 z lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona kobieta
mam z lidla taki spryskiwacz ale on jest uniwersalny a ja chce zeby mi sie krany błyszczały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJAX PROFFESIONAL
taki w różowym spryskiwaczu. Coś nieprawdopodobnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani domku
1. proszek do prania ------- Ariel/Wizir 2. płyn do płukania ------------- Różowy E/Niebieski Lenor 3. szampon ------------ Gliss Kur 4. pasta do zębów ----------- blen a med 5. zęl pod prysznic/ płyn do kąpieli ----------- ja wolę mydło Dove ale mój facet stosuje żel Nivea 6. płyn do wc ----------------- WC Sansed 7. płyn/mleczko do czyszczenia ----------------------Cif 8. płyn do szyb ----------- Frosh do kabin prysznicowych, a okna myję wodą z Ludwikiem i wycieram do sucha papierem toaletowym 9. płyn do naczyń ---------- Ludwik, też do podłóg 10. odświeżacze do wc -------- kostki Domestosa lub jakaś chyba na B... żelowa 11. środek który używacie zawsze a niema go an liście --------- mydła Dove, antyperspirant w kulce Nivea, płyn do płukania ust Pearl Drops, płyn do higieny intymnej Ziaja konwalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danitka
Do prania polecam kule piorace eco Laundry Ball, sa swietne! Bardzo oszczedne - uzywa sie je zamiast proszku, a starczaja na wiele miesiecy. Jesli pasta do zebow - to tylko Aronal. Doskonale chroni dziasla i zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja888***
Bardzo przydatny temat-a gdzie te kule piorace kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaa
1. proszek do prania - niemiecki ariel i persil 2. płyn do płukania - niemiecki lenor i softlan oba niebieskie 3. szampon - STAPIZ 4. pasta do zębów - niemiecka colodent 5. zęl pod prysznic/ płyn do kąpieli - ziaja 6. płyn do wc domestos 7. płyn/mleczko do czyszczenia mr proper niemiecki 8. płyn do szyb - clin, ale teraz spróbuje niemieckiego 9. płyn do naczyń - niemiecki palmolive 10. odświeżacze do wc - kostki do spluczki z netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. proszek do prania - ariel lub E 2. płyn do płukania - E, lenor 3. szampon - nivea 4. pasta do zębów - elmex sensitive, blend a med 5. zęl pod prysznic/ płyn do kąpieli - nivea morelowy 6. płyn do wc - domestos pine 7. płyn/mleczko do czyszczenia - domol marki rossmann 8. płyn do szyb - window, każdy jak dla mnie identyczny 9. płyn do naczyń - pur 10. odświeżacze do wc - kostka bref 11. środek który używacie zawsze a niema go na liście - ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenus_901107
1. proszek do prania - vizir, ew.ariel 2. płyn do płukania - najczęściej wiosenny marki carrefour 3. szampon- elseve, garnier, h&s 4. pasta do zębów - blen-a-med, lacalut 5. zęl pod prysznic/ płyn do kąpieli- za każdym razem inny, kieruję się zapachem:) 6. płyn do wc- agent z biedronki 7. płyn/mleczko do czyszczenia- cif 8. płyn do szyb - clean bezbarwny 9. płyn do naczyń - fairy owoc granatu 10. odświeżacze do wc- takie w kostkach z biedronki i w żelu też z bieronki:D 11. środek,który używacie zawsze,a nie ma go na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
1.OMO proszek , Persil żel 2.E,Silan,Lenor 3.Ziołowy "Natural" 4.Colgate lub blendamed 5.Nie używam wolę dobre mydło np. Dave 6.Tytan 7.W-5 z Lidla lubCif 8.Clin 9.Pur lub Kraft z Biedronki 10.Kostka(krążek) zapachowo-barwiąca i odkażająca z Netto 11.Żel w-5 do czyszczenia urządzeń kuchenno sanitarnych z Lidla,oraz nie chemicznie - oliwkę dla dzieci lub oliwę z oliwek ,które wlewam (2 łyżki ) do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.vizir 2, lenor żółty, biały, niebieski 3.TRESemme 4.meridol, elmex 5.palmolive aromatherapy czerwony 6.domestos 7.cif 8.clin 9. kraft 10. różne 11.ściereczki do kurzu z biedronki ps. który z tych super gęstych wydajnych płynów do naczyń nie wysusza dłoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×