Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama muminek

jeszcze jedno pytanie

Polecane posty

Gość milkanana
tak ale pod warunkeim, ze przerodzi się w częstsze nie przekraczające co 10 min, i bedzie trwało ponad 2 godz, bo widzisz czasem juz myslisz ze sie zaczyna a tu przetaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę ze powinnas jeszcze
troche poczekac. Jesli skurcze będa częstsze to jedź na pordówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
do szpitala lepiej jechac juz przy bardzo czestych skurczach, bo po co siedziec bezczynnie w szpitalu, a noz zechca podac przyspieszacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
spokojnie te skurcze nie bola, dopiero sie zaczyna...jak powiedzialam lekarzowi ze mam czeste skurcze ale nie bolesne dlatego nie pojechalam do szpitala to on na to powiedzial , że nie maja bolec tylko maja byc bardzo czeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę ze powinnas jeszcze
właśnie o tym piszę, żeby poczekała, aż będą częstsze. U mnie od pierwszego skurczu (a od razu miałam co 3 minuty) do porodu trwało ponad 30 godzin więc naprawdę jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
tym skurczom jeszcze daleko do tych partych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
dokladnie, nie ma nic gorszego niz czekanie na sali w szpitalu i wysluchiwanie opowiescie bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
ale my ci nie mowimy ze to juz jest porod bo nikt z nas tego nie wie po prostu czekaj, nic zlego od czekania sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
ja jak przyszlam od lekarza to skurcze mialam co 6 min i jak bym panikowala to juz bym byla w szpitalu wtedy, a od tego czasu minely 2 tyg i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie chciałabym żeby to już był poród, ale pewnie nie jest. Właśnie mam kolejny skurcz, ale objawia się tylko i wyłącznie twardym brzuchem. I żadnych innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
tak muminkowa to wlasnie tak sie objawia na poczatku, oczywiscie jesli chodzi o skurcze, mowie ci nie nakrecaj sie i cierpliwie poczekaj, chociaz wiem ze jest bardzo ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokospoko
hehe nie prawda, ze trzeba czekac ;) ja mialam bolesne skorcze tylko przez 1,5h, a wczesniej nic kompletnie mnie nie bolalo, nawet mi brzuch szczegolnie nie twardnial - porod byl expresowy teraz jestem w drugiej ciazy i mam nakaz stawienia sie w szpitalu natychmiast jak tylko zaczne podejrzewac, ze rodze :) mowia, ze tym razem moze pojsc znacznie szybciej strach sie bac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
tak jak skurcze przejda o godz to rzeczywiscie jest juz porod ....:O ale zgodze sie nie ma na nic reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkanana
tzn jesli przejda po godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokospoko
urodzilam 2 tygodnie przed terminem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi - którym terminem mam się sugerować bardziej. No bo położna wyznaczyła mi termin na 25 października, a na USG w 21 tyg lekarz mi powiedział, że na jego oko poród będzie koło 15! No i ja liczę wg Usg a nie wiem czy dobrze robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×