Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porozmawiajcie prosze

pogadajcie ze mna prosze

Polecane posty

Gość porozmawiajcie prosze

od zawsze bardzo negatywnie podchodziłam do dzieci matek z dziećmi ale od pewnego czasu rozczulam sie na widok małych dziewczynek, ciagle siedze an tym forum i czytam i czuje takie dziwne mrowienie jak mysle o dziecku - mrowienie w całym ciele. czy to znaczy ze moj czas nadszedł? i chce miec dziecko? ale jeszcze miesiac temu uwazałąmze "bachor to zmarnwanie sobie życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty musisz sobie na to pytanie odpowiedziec. Nikt Ci nie powie czy jestes gotowa na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiajcie prosze
ale czy zawsze tak sie to odbywa? stopniowa zmiana bo umie to jaksa całkowita nastapila ciagle mysle ze fajnie byloby miec taka dziewczynke najlepiej 3 letnia ale stopuje mnie mysl ze mogłabym miec syna a to byłby koszmar wogole dziwne jest go ze dopuszczam mysl "mogłabym miec dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca rozumiem na czym twoj problem polega?? a co na to twoj partner??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiajcie prosze
nierozmawialismy o tym ja sie zawsze zarzekałam ze neichce miec dzieci i ze gdy wpadne to sie zabije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiajcie prosze
a czy wiek jest wazny?? 27,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wazny... widzisz ja zawsze wiedzialam ze bede miec dzieci, ale jak miala troche mniej lat niz teraz mam to nie byłam kompletnie na to gotowa ... kiedys jak myslalam ze wpadlismy z chlopakiem to tez mialam makabryczne mysli Teraz juz jestem na to gotowa choc czasem jeszce mam chwile kiedy sie boje... mysle ze moze i w tobie odezwał sie instynkt maciezynski. najwazniejsze jest jednak to jak ty sie z tym czujesz ... i co bardzo wazne zanim podejmiesz decyzje o dziecku moze jeszce duzo czasu upłynac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj stałam w aptece
z receptami i tak spojrzałam na rzeczy dla bobasków i tak sama do siebie sie usmiechałam.....Tez tak dziwnie czuje w srodku ,ale jestem jeszcze młoda :) dopiero 19 lat...takze najpierw chce dobrze ulozyc zycie finansowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiajcie prosze
a jak to było u innych dziewczyn kiedy wiedziały ze to juz jest ten moment ze chca miec dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
"ale stopuje mnie myśl że mogłabym miec syna a to bylby koszmar" jak dla mnie NIE JESTEŚ GOTOWA NA DZIECKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheheheeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie synek? poogladaj sobie fotki małych chłopców sa naprawde cudni :) polecam ci kawalerów z kwietniówek 2007 najwieksi przystojniacy jakich świat widzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde belek
co ty za brednie wypisujesz? stopuje cię mysl że mogłabyś mieć syna??? Koszmar? najlepiej kup sobie lalkę!!!!!!!!! bo na dziecko nie jesteś gotowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiajcie prosze
a może porwe z ulicy jakieś małe dziecko i wypije jego krew może to pomoże mi podjąc decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde belek dwa
Nie ma to jak chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałam córke bo balam sie ze nie umiem zajac sie małm chłopcem. Nigdy nie bylam chłopcem, nie mialam brata... ale nie podchodziłam do tego tak ze jesli urodzi sie chlopczyk to to bedzie koszmar tylko ze raczej to bedzie wyzwanie... a teraz doszlam do wniosku ze to nie ma zadnej roznicy. tych podstawowych czynnosci jak np podmywanie chlopczyka mozna nauczyc sie w ciagu kilku minut :) to wszystko przychodzi samo- taki instynkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×