Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sagem

Trudny orgazm

Polecane posty

Gość Sagem

Moja dziewczyna uważa, że ma zbyt wysoko łechtaczkę i nie może osiągnąć orgazmu łechtaczkowego. Nie liczę na to, ze zawsze doświadczy orgazmu pochwowego, z reszta podobno nikły procent kobiet taki ma. I w związku z tym pojawia się moje pytanie: Czy są może jakieś wypracowane sposoby na zwiększenie doznań u takich pań? Pewnie zaraz pojawią się tu tysiące wyuzdanych pozycji - właściwie nie do wykonania w rzeczywistości... o to na prawdę nie proszę. Jeśli juz to coś co jest realne (pozycja w której można nie tylko siedzieć w bezruchu). Z góry dziękuję za żetelne i merytoryczne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechcia
mi pomaga wibrator-do masowania lehtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagem
Tak... seks oralny to super sprawa. Zawsze tym jej pomagam. Wibrator uznam za żart. Pytam się jednak o to, czy podczas wprowadzania członka do pochwy mogę zrobić coś ekstra dla niej? Nie wiem... ręką chyba wtedy jej nie pomogę - ona robi to sama. Kobiety, proszę... macie jakiś rewelacyjny sposób prócz pieszczenia łechtaczki językiem zamiast zwykłego stosunku i pomagania ręką podczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amietka
Spróbuj na łyżeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagem
Myślicie, że włączona lokówka to dobry pomysł? Może w wannie ta lokówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek my se możemy
tu pitu pitu, wiesz chyba, a jak nie wiesz to Ci piszę właśnie. Stratedżjone ja Twoje znam mój przemiły mięciutki sworze! A propos - napisz książkę o seksie, poradnik, wielki sukces wróżę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagem
Misiek? My tu se możemy? Nie... nie możemy - bo ja muszę wiedzieć. I książki nie będę pisał. To wyżej to parszywy podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sagem
nad pępkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×