Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panczo

Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość panczo

Strona: www.surfbary.za.pl Moim zdaniem to lipa, chciaż wydaje się być łatwe, nie wiem może spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee o sooo chodzi
jasne ze to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa możliwość
zarabiania w internecie. To nie jest zwykły program partnerski. To coś o wiele większego! http://www.otwieramy.pl/?p=3659 Zapisanie się za darmo. Zapraszam Jest to miejsce, w którym będzie można kupić w formie cyfrowej niezliczoną ilość książek, czasopism, książek audio... Ale, jak dobrze zrozumiałem, nie jest to typowy sklep z PP. Oto kawałek listu od założycieli serwisu Inaugurujemy działalność dystrybucji cyfrowych treści, o zasięgu niespotykanym dotąd w polskim Internecie. Tobie oferujemy nawet do 30% ich wartości, jeśli zdecydujesz się aktywnie z nami współpracować. Jest z czego wybierać, bo już na samym początku zaoferujemy ok. 1 000 tytułów! Wystarczy, że za Twoim pośrednictwem Internauci będą dokonywać zakupów na platformie, która już wkrótce zainauguruje swą działalność. Nie, to nie kolejny program partnerski. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, po raz pierwszy będziesz mieć okazję, by całkowicie za darmo stworzyć własny, niepowtarzalny sklep. Sklep, w którym zaoferujesz wyłącznie wybrany przez siebie asortyment, wybrane tytuły, nawet we własnej szacie graficznej. My bierzemy na siebie całość obsługi (w tym płatności), a Tobie zostawiamy... ... podliczanie zarobionych pieniędzy. Niezależnie od tego czy prowadzisz już jakiś serwis internetowy, czy reprezentujesz dużą firmę, czy może po prostu masz własnego bloga, albo dopiero zaczynasz przygodę z Internetem - stworzyliśmy taki system, który elastycznie może dopasować się do możliwości i potencjału każdego zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Misio
A ja dostałem już nie jedna wypłatkę z takiego typu programów, Panczo osobiscie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia toja
Również w to się "bawię", kaska nie duża ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×