Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myselfff

fuj

Polecane posty

Gość myselfff

fuj nie rozumiem zupelnie ludzi ktorzy spia i mieszkaja z psem,pies smierdzi jak cholera,smieci po calym mieszkaniu,wszystko nim nasiaka,bylam u takich jednych i myslalam ze sie pozygam,dla mnie to swinie a nie ludzie!psy do budy i tyle...i jeszcze jak sie tlumacza,ze kochaja zwierzeta,rozumiem kochac ale nie mieszkac z nimi albo te papugi,ktore maja codziennie klatke obesrana,albo swinki morskie,ktore cuchna,brrrr,jak ktos mi mowi,ze ma jakies zwierzatka to od razu wiem jakie tez smierdzace i zaniedbane mieszkanie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzekła mnie Twoja histeria...
to straszne co mowisz :O żal mi Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myselfff
no i prosze ty na 100% masz psa albo jakies smierdzace zwierzatko,tak wlasnie reaguja wlasciciele zwierzaczkow mi tez ciebie zal,na pewno i ciuchy masz psem przesiakniete he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj nie emocjonuję się tak durnymi prowokacjami, ale udało Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myselfff
widze,ze wypowiadaja sie smierdzacy posiadacze smierdziuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewia
Pies śmierdzi faktycznie, cały dom nasiąka, o ile się o niego nie dba. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumatyczne przezycie
nawet nie wyobrazasz sobie jakie psy moga byc pozyteczne , zjadaja nawet zuzyte prezerwatywy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, może już... kocham zwierzęta i muszę powiedzieć, że im bardziej przyglądam się ludziom tym bardziej kocham zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myselfff
lapy,lapy,cztery lapy ,a na lapach pies smierdzacy i kudlaty,kto pokocha psa i chce z nim spac? moze ty,moze ty... ale nigdy ja!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumatyczne przezycie
chyba nikt ci nie kaze...nie wiem czemu sie tak obruszasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myselfff
ja sie nie obruszam nawet nie wiesz jak mi wesolo,zal mi takich ludzi po prostu,bo z balaganu wyjsc nie potrafia hi hi hi ha ha ha jedna to pelno psich wlosow na swetrze miala,moze i u niej w majtach byly? kto wie ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myselfff
moze juz pojde spac,pies na mnie w lozku czeka,jutro z now pora wstac i napic sie z psem mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumatyczne przezycie
ty nie lubisz my lubimy i jest ok czego sie podniecasz zbednie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tthfhy
....A jak bedziesz miała małe dziecko to tez Ci będzie śmierdziec(pieluchy itd ) Boze całe mieszkanie ci przesmiergnie .... ZAl mi Ciebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myselfff
tthfhy oj ty biedna,zal mi ciebie,wlasnie tacy jak ty wola psy od dzieci bo im przeszkadza krotki smrod pieluchy dziecka i wiesz co puknij ty sie w glowe jak twierdzisz ze od dziecka cale mieszkanie przesmierdnie,ja nie moge ....JAK CHORY JEST SWIAT JAK CHORZY SA LUDZIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tthfhy
myselfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tthfhy
Masz racje świat jest chory bo coraz wiecej jest takich popapranców jak TY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myselfff przypominam Ci o zażyciu tych tabletek, które przepisał ci psychiatra, znowu zapomniałaś i urojenia ci sie włączyły. Jak nie bedziesz ich zażywać regularnie to skończysz na oddziale zamkniętym, bo cieniutko z tobą...biedactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autora - Masz dużo racji. Pełno sierści, brudów z dworu, jak szczeniak to wszystkie odchody w sypialni przedpokoju kuchni. Coś obrzydliwego. Męczę się z psami bo jeszcze nie mają wszystkich szczepień i nie mogę latać po dworzu ale zaraz potem jadą do domu z ogrodem. I one się wybiegają zamiast kisić w mieszkaniu i my będziemy żyć jak ludzie a nie w zoo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik123
Rosalindo, z jakimi psami sie tak meczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×