Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myselfff

fuj

Polecane posty

Gość myselfff
znajoma miala kiedys kota,caly czas sral jej na lozko,wywalilabym go od razu do schroniska,nie dosc,ze kolo siebie nie potrafila posprzatac to jeszcze kota jej trzeba,ciekawe czy to od razu przebierala czy czekala az wyschnie brrrrrrr brrrrr brrrrrr albo przypominam sobie psa takiej babki,ktory wszystkim przychodzacym do niej kobietom wachal miedzy nogami brrrr brrrr brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna osobka
a moj piesek jest czysciutki jest maly i nie brudzi nawet jak zostanie na 7 czy 8 godz sam w domu to nie nasika nigdzie...i(nie wiem dlaczego)nie smierdzi wcale psem moze dlatego ze nie lata tak jak inne tylko jak wychodzi to na podworko a tam jest czysto i nie ma kontaktu z innymi psami...i spi ze mna:)super grzeje jak jest zimno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna osobka
aha a jego sirsc jest czasem na podlodze ale na lozku ani nigdzie indziej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajnik123 - chodzi Ci o rase ? Wiesz, męcze się to było może przesadzone, ale nie jest miło mieszkać w takim bajzlu ;) dlatego dobrze, że bedą mogły być w domu z ogrodem, że mam takie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myselfff - a mi żal Ciebie.Jakich Ty masz znajomych???Same brudasy!Skoro nie dbają o zwierzę to pewnie i śmierdzi.A i umyć by się mogli a nie tak z brudną brochą do psa.Pewnie sądził,że jakaś padlina przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×