Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

limetka82

Wypowiedzenie umowy o pracę

Polecane posty

Mam pytanie: mój znajomy złożył w obecnym zakładzie gdzie jest zatrudniony wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem 2-tygodniowego terminu wypowiedzenia i w tym samym dniu podjął pracę w innym zakładzie pracy. Czy tak można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie tak, pod warunkiem, że tam nie przedstawił L4. Jeśli po prostu nie poszedł tylko do starej pracy, może dostać porzucenie. O pracy w dwóch miejscach, bo tak jest przez te dwa tygodnie pomimo jego nieobecności, powinien powiadomić urząd skarbowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli w tych 2 tygodniach wykorzystuje zaległy urlop? Np. wypowiedzenie złożył 24 września i od tego czasu jest na urlopie (te 2 tygodnie) i jednocześnie 24 września ma podpisana umowe o pracę w tym drugim zakladzie pracy. Czy to wszystko jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej mogł tak zrobi
jak najbardziej mogł tak zrobic, kazdy z nas moze miec prace na dwa etaty wyjatek jest sytuacja co opisała sunestsuit, tylko zastanawia mnie dlaczego powinienen powiadomic urzad skarbowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aalisha
Pracodawca musi wyplacić ekwiwalent za niewykorzystany urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo inaczej będzie pobierana dwa razy ta sama składka. Zakład pracy moze opłacać np samo zdrowotne, jeżeli inny opłaca resztę składki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej mogł tak zrobi
sunsetsiut, to chyba chodziło ci o ZUS, podatek i tak bedzie płacic i skł. zdrowotna ale tylko nalezy zgłosic nowemu pracodawcy ze to jest jego druga umowa o prace i on tam dale sam wszystko robi. Pracownik sam chodzic po zusach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×